cz  Czech      uk  EN

Navštivte společnost Saba na veletrhu Busworld 2013 – Sabatack ®plastics

Autobusy jsou stále lehčí, pevnější a odolnější. Velkou roli v tom právě hrají plasty. Plasty mají zajímavé vlastnosti, materiály určené konstruktérům, zvláště pak jejich problematické lepení vám představíme v praxi. SABA poskytuje osvědčené řešení v podobě MS Polymerů  Sabatack ®. Navštivte expozici  SABA, stánek č. 826 na veletrhu  Busworld 2013 a přesvědčte se sami!

SABA dodává již více než 80 let vysoce kvalitní lepidla a tmely pro karosérie a konstrukce vozidel . Saba  tmely a lepidla se používají zejména pro lepení kovových profilů s panely karosérie a  také lepí sklo,  těsnění horní a spodní profilované části karoserií. Ve srovnání s tradičním mechanickým upevňováním, je použití lepidel a těsnicích materiálů vizuálně atraktivnější a konečného výsledku je dosaženo rychleji snadněji a větší kvalitě.

Extrémně výkonné lepení

Na trhu se stále více nabízí a otázek nalepení plastů, jehož použití se zlepšuje v konstrukci vozidel. Saba  při nezávislé zkoušce, ve které je zobrazuje sílu připojení konstrukce k panelu přilepením materiálem MonoPan ® ( polypropylen )  Sabatack ® 780.  Ukazuje, že vazba může vydržet zatížení 6 kN na upevňovací bod. Sabatack ® 780 nabízí zde velmi silné spojení.

Komplexní nátěrový systém

Aby bylo dosaženo optimální přilnavost k plastu je správné jeho ošetření klíčové. SABA nabízí svůj vlastní vyvinutý systém (SABA Primer 4518) polypropylen (PP). Sabatack ® tak lze použít pro lepení polypropylenu, což bylo donedávna naprosto nemyslitelné. Také další materiály GVP , PVC , PC, PMMA a ABS po ošetření lepí  Sabatack ® bez problémů.

 Naše prezentace  SABA na stánku 826!

V expozici SABA Busworld 2013 najdete ukázky, jak se s matriály  Sabatack ® zachází. Optimální lepení různých plastových částí.  Navštivte náš stánek a přesvědčte se o výkonných aplikacích Sabatack ® a plastů !

Volné vstupenky? Pošlete nám prosím e-mail : transportation@saba.nl

 SABA již více než 80 let

vyrábí vysoce kvalitní lepidla a tmely pro průmyslové a architektonické aplikace, včetně karoserií a pro konstrukce vozidel. Naše výrobky jsou používány v různých odvětvích  ve všech  částech světa, například v oblasti výroby přívěsů, autobusů, vlaků a kabin rypadel . Více informací  najdete na www.saba.nl

TZ: SABA

SABA, VIDEO:

kontakt:

SABA Dinxperlo BV

e-mail: c.terhorst @ saba.nl

telefon 0315 65 89 99

www.saba.nl.

 

BusPress, oficiální mediální partner veletrhu BUSWORLD 2013

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.