cz  Czech      uk  EN

Moderní evropská flotila autobusů na podvozku Volvo B13R

 

VOLVO B13R - IRIZAR PB

VOLVO B13R - IRIZAR PB

 

Pevné kompaktní podvozky Volvo,
které tvoří základ nových autobusů VOLVO – IRIZAR, jsou zárukou dlouhodobé spolehlivosti. První ze série nových autobusů, vyrobených výhradně pro společnost Student Agency, představil novinářům počátkem srpna dopravce a reprezentant výrobce Volvo Bus Corporation v České republice a pro východní Evropu pan Radko Manda.

Úspěšná realizace neobvyklého projektu
je výsledkem ročního úsilí všech zúčastněných. Vznikl výjimečný luxusní autobus pro  bezpečnou a pohodlnou linkovou, tuzemskou i mezinárodní dopravu. Spolupráce společnosti Volvo s prvotřídním španělským karosářem Irizar se uskutečnila poprvé v Evropě mimo území Španělska. Volba zajímavé koncepce nových autobusů vychází z dlouhodobé filozofie společnosti „nejlepší péče o zákazníka“. Označení fun&relax zdůrazňuje koncept nové „palubní zábavy“ a stupeň pohodlí. Jedná se o zdokonalení stávajícího servisu na úroveň, kterou zatím známe pouze z letecké dopravy, uvádí zástupci Student Agency.  Použití vysoce komfortních sedadel s koženým čalouněním od renomovaného italského výrobce Politecnica ve výtvarném stylu Student Agency zaručuje pohodlné cestování na dlouhých trasách. Mod Funtoro, ojedinělý systém palubní zábavy od společnosti Molpir,   umožňuje cestujícím individuální výběr z celé řady programů na obrazovkách zabudovaných v opěradlech sedadel. Cestování autobusem dostává tímto krokem nový rozměr, převyšující běžný evropský standard.

Radim Jančura, šéf společnosti Student Agency, si od nových autobusů slibuje zejména vysokou spolehlivost po celou dobu životnosti a nízké náklady na jejich provoz. Volvo nabízí pro novou flotilu program údržby a oprav „Volvo Gold Service“ s garancí udržení autobusů ve špičkovém technickém stavu po dobu několika let, díky kterému nevzniknou dopravci žádné další neplánované náklady. Systém provozu fungování flotily Student Agency je založen na principu co největšího vytížení, „kdy se stále točí kola“, proto je nezbytné důsledné dodržování preventivní údržby a odstraňování závad.

Dalším významný krok v modernizaci flotily SA symbolizují dva klíče od autobusů, klasický starý, odhozený, který zůstává ležet na zemi a nový elektronický, který Radko Manda předal slavnostně Radimu Jančurovi. Zda nová symbióza bude fungovat, ukáže čas. Jedno je ale jasné již nyní, z celé situace nejvíce těží zákazníci, kteří budou cestovat v autobusech nejmodernější evropské flotily!

Text, Foto: Zdeněk Nesveda

 Radim Jančura - Radko Manda

Radim Jančura - Radko Manda

 

Volvo B13R - IRIZAR PB

Volvo B13R - IRIZAR PB

 

Mod Funtoro - multimediální systém

Mod Funtoro - multimediální systém

 

Komentáře uzavřeny.