cz  Czech      uk  EN

MITERAL – významný dodavatel servisní techniky na BUS SHOW 2018

 Společnost MITERAL Alice Smejkalové vznikla již v roce 1990 a dnes patří jednoznačně k nejvýznamnějším dodavatelům zejména robustní autoservisní techniky pro dopravní podniky, servisní centra a opravárenské závody. MITERAL se bude prezentovat na veletrhu BUS SHOW s praktickou ukázkou zvedacích zařízení pro autobusy a těžká nákladní auta.

Příkladem dodávek výkonných zvedáků na Slovensko je vybavení servisního centra v Dopravním podniku Bratislava (viz. foto nahoře), kde byly instalovány unikátní elektrohydraulické zapuštěné nůžkové zvedáky s délkovým posuvem ECOLIFT od renomovaného výrobce Stertil Koni.

 

 

MITERAL za 28 let působení na českém slovenském dokonale pokryl svým širokým portfoliem veškeré potřeby a požadavky na vybavení špičkových opravárenských závodů jak pro silniční, tak i kolejová vozidla.

Společnost MITERAL Alice Smejkalové najdete na centrální ploše na veletrhu BUS SHOW přímo u hlavního vchodu s nepřehlédnutelnou expozicí. Pokud si již nyní, chcete domluvit schůzku, využijte některý z uvedených kontaktů. Více informací o společnosti MITERAL najdete zde.

 

Ing. Alice Smejkalová – MITERAL

 

 

WWW.MITERAL.CZ

 

 

O veletrhu BUS SHOW

Veletrh BUS SHOW je vůbec prvním inovativním autobusovým veletrhem na Slovensku, uskuteční se ve dnech 5. 6. – 7. 6. 2018 v Nitře v areálu TURANCAR na Bratislavské ulici. Na výstavní ploše 4 600 m² se představí nejnovější dopravní prostředky pro veřejnou hromadnou dopravu, včetně elektrobusů a autobusů s alternativními pohony z produkce evropských výrobců. Na BUS SHOW nebudou scházet ani nejmodernější a nejkomfortnější autobusy pro turistickou a dálkovou dopravu. Součástí veletrhu budou expozice s elektronickými informačními a odbavovacími systémy, servisní technikou a dalším příslušenstvím.

V rámci veletrhu se první den uskuteční konference Elektrické autobusy pro město v kontextu Smart Cities. Budoucnosti veřejné dopravy patří nové inovativní dopravní prostředky s čistým tichým pohonem a novým inteligentním technologiím a právě o tom se bude mluvit na konferenci, která se uskuteční na BUS SHOW.  

 Generálním partnerem veletrhu je Dopravní podnik Košice a podporuje ho město Nitra. BUS SHOW je úplně prvním setkáním dopravců, dopravních společností, zástupců obcí s výrobci a prodejci autobusů.

BUS SHOW by neměl vynechat nikdo, kdo jakýmkoliv způsobem se podílí na chodu veřejné dopravy. Maximum dalších informací získáte zde.

Zlevněné vstupné na veletrh BUS SHOW 2018

 

reklama

O slovenském autobusovém veletrhu BUS SHOW 2018…

 

.

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

SMART CITY V PRAXI

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

.

Autobusy VDL

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

.

.

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.