cz  Czech      uk  EN

MITERAL představí funkční sestavu bateriových zvedáků Stertil KONI

miteral-o2-600

Elektrohydraulické mobilní sloupové zvedáky od holandské firmy Stertil Koni – největšího světového výrobce elektrohydraulických zvedáků a lídra světového trhu v této oblasti. Jméno Stertil Koni je synonymem pro inovaci, bezpečnost, kvalitu a spolehlivost.

Firma MITERAL tradiční vystavovatel na veletrhu CZECHBUS představí letos úplně poprvé funkční sestavu osmi sloupových zvedáků Stertil KONI v bezkabelovém provedení s napájením integrovanými bateriemi 24 V, s integrovanou nabíječkou a s wireles ovládáním. Jedná se o nejnovější generaci zvedáku určených pro těžká nákladní vícenápravová vozidla a autobusy a nyní i pro těžké zemědělské stroje. Návštěvníci budou mít možnost poznat funkce nových zvedáků, které budou zatížené kloubovým autobusem pražského dopravního podniku.

stertil-koni-logo-620

Více informací o bezkabelových zvedácích Stertil KONI, ZDE


 

WWW.MITERAL.CZ

miteral-logo-620

MITERAL

Firma Ing. Alice Smejkalová – MITERAL působí na trhu autoservisní techniky od roku 1990 jako obchodní firma se specializací na autoservisní vybavení. Forma našeho podnikání jako fyzická osoba není náhodná – je výrazem jednoty obchodní strategie, jasného řízení, přihlášení se k odpovědnosti v plné míře a ne pouze v omezeném ručení.

V roce 1993 se osazenstvo „Miteralu“ přestěhovalo z pronajatých prostor do nově zrekonstruovaného střediska na Ivanovickém náměstí v Brně-Tuřanech. Jeho součástí jsou obchodní, servisní a skladové prostory. Firma disponuje vlastním přístrojovým, měřícím a kalibračním vybavením, jakož i vlastním servisním vozovým parkem.

V průběhu minulých deseti let jsme uzavřeli obchodní spolupráci se zhruba desítkou stálých dodavatelů z nejrůznějších zemí západní Evropy, s většinou z nich krátce po roce 1990. Stabilitou našich dodavatelů byly vytvořeny předpoklady pro profesionální výkon a přístup k obchodní a servisní činnosti, jakož i pro prověření obchodní nabídky co do kvality, spolehlivosti, dodacích lhůt.

Od počátečního kusového prodeje firma přešla ke komplexnímu vybavování servisů včetně spolupráce při zpracování projektů. Dnes poskytujeme vybavení autoservisů a vybavení pneuservisů pro celou řadu spokojených zákazníků

zdroj, foto: MITERAL

miteral-czechbus-2011

MITERAL na veletrhu CZECHBUS 2011, foto: Zdeněk Nesveda

 

miteral-czechbus-2012

MITERAL na veletrhu CZECHBUS 2012, foto: Zdeněk Nesveda

 

miteral-czechbus-2013

MITERAL na veletrhu CZECHBUS 2013, foto: Zdeněk Nesveda

 

miteral-czechbus-2014

MITERAL na veletrhu CZECHBUS 2014, foto: Zdeněk Nesveda

 

miteral-czechbus-2015

MITERAL na veletrhu CZECHBUS 2015, foto: Zdeněk Nesveda

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

,

,

,

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.