cz  Czech      uk  EN

MAHA představí na veletrhu CZECHBUS přístroj k měření zavírací síly dveří SKM 2

maha-3

Přístroj k měření zavírací síly dveří SKM 2 se představí na veletrhu CZECHBUS v Praze, foto: MAHA Consulting

Společnost společnosti MAHA Consulting s.r.o. je pravidelným vystavovatelem a autobusovém veletrhu CZECHBUS na Výstavišti Praha v Holešovicích. Letos mimo jiné také představí přístroj k měření zavírací síly dveří SKM 2 používaný zejména u vozidel veřejné dopravy.

Přístroj slouží k měření zavíracích sil dveřních a jiných zavíracích systémů s pohonem. Jedná se o zajištění rychlé a jednoduché kontroly zavírací síly dveří s pohonem u dopravních prostředků. Dá se změřit aktuální, špičková, efektivní a střední efektivní hodnota zavírací síly a také měření doby impulsu síly. Naměřené hodnoty jsou zobrazené na LCD displeji ručního ovladače. Rozsah měření je 0 -999 N s přesností +/- 10N.

maha-4

Přístroj k měření zavírací síly dveří SKM 2 se představí na veletrhu CZECHBUS v Praze, foto: MAHA Consulting

 

maha-5

Přístroj k měření zavírací síly dveří SKM 2 se představí na veletrhu CZECHBUS v Praze, foto: MAHA Consulting

 

maha-2

 MAHA Consulting s.r.o.

Historie společnosti MAHA Consulting s.r.o. se začala psát v roce 1994, kdy byla založena.Vznikla jako zastoupení společnosti MAHA Maschinenbau Haldenwang se 100% českým kapitálem.

K dobrému rozjezdu společnosti přispěly legislativní změny v oblasti měření emisí vznětových motorů a zejména „zlatý produkt“ kouřoměr typ MDO 2. Díky své jednoduché konstrukci, mobilitě a zejména naprosto bezkonkurenční spolehlivostí se stal jedním z nejprodávanějších přístrojů tohoto typu v České republice. Společně s kvalitními produkty byl od začátku kladen velký důraz na servisní služby, předprodejní poradenství a poprodejní podporu, která svým rozsahem uspokojovala i ty nejnáročnější zákazníky. Proto také docházelo postupně k rozšiřování nabízených produktů a zastupování dalších společností.

Další z milníků v historii společnosti byl rok 1997, kdy se podařilo optimální kombinací zařízení vytvořit koncept diagnostické linky pro kontrolu podvozkových částí užitkových vozidel. Zdařilo se vytvořit komplexní pracoviště, kde je možné ve velice krátké době provést celkovou kontrolu a seřízení technických parametrů užitkových vozidel s ohledem na bezpečnost, ekologii a hospodárnost provozu a to vše plně v souladu s legislativními předpisy a přísnými požadavky výrobců vozidel. Zejména válcové zkušebny brzd MAHA použité v diagnostickém centru se staly ikonou kvality a spolehlivosti a patří tak k vůbec nejrozšířenějším na našem trhu. To samé lze říci o přístroji na měření geometrie užitkových vozidel švédského výrobce JOSAM. Patentovaný princip měření, vysoká přesnost a spolehlivost spolu s dokonalou technickou podporou zajistili dominantní postavení toho produktu na trhu.

S úspěšností jednotlivých produktů rostly požadavky zákazníků na komplexnější dodávky technologických zařízení. Protože však neřízený rozvoj často vede k poklesu kvality, vydala se společnost MAHA Consulting s.r.o. cestou postupného vyhledávání spolehlivých partnerů a subdodavatelů. Tím se podařilo rozšířit nabídku vybavení servisů na klíč při zachování vysoké kvality produktů a služeb. Proto se v současnosti můžeme pochlubit řadou úspěšně realizovaných projektů komplexních technologických dodávek.

V roce 2005 vstoupila společnost MAHA Consulting s.r.o. do segmentu výroby a oprav kolejových vozidel. Podařilo se to díky stojanovým zvedákům typ RGE společnosti MAHA Maschinenbau Haldenwang primárně určených pro zvedání užitkových vozidel. Unikátní konstrukce s využitím kuličkové matice přináší vysokou spolehlivost zvedáků za mimořádně příznivých provozních nákladů a dlouhé životnosti.

V současné době tak společnost MAHA Consulting s.r.o. nabízí svým zákazníkům ucelenou paletu služeb a produktů pro výrobu a servis autobusů, užitkových a osobních vozidel a pro výrobu a opravy kolejových vozidel.

Všestranná péče o zákazníka je naší prioritou, proto Vám můžeme nabídnout následující služby:

  • optimalizaci technologického vybavení s ohledem na Vaše potřeby
  • předprojektové poradenství s možností zajištění technologického projektu
  • kontrola stavební připravenosti
  • montáž zařízení
  • odborné školení obsluhy zařízení
  • záruční a pozáruční servis, smlouvy o údržbě
  • podporu při řešení reklamačních sporů
  • kalibrační a metrologickou službu v návaznosti na ČMI
  • organizování odborných seminářů v oboru diagnostiky motorových vozidel
  • měření geometrie užitkových vozidel
maha-1

Expozice MAHA Consulting na prvním ročníku veletrhu CZECHBUS v roce 2011m foto: Zdeněk Nesveda

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.