cz  Czech      uk  EN

Mikuláš se svojí družinou opět obsadí střešovickou vozovnu

DPP OK OK

Vydejte se s Dopravním podnikem i v letošním roce po stopách Mikuláše, čerta a anděla! Tradiční Mikulášské odpoledne proběhne v sobotu 6. prosince 2014 od 13.00 do 18.00 hodin v tramvajové vozovně Střešovice.

Už nyní se můžete těšit na bohatý zábavný program, který bude probíhat jak přímo v prostorách vozovny, tak i na jejím přilehlém prostranství. Popustit uzdu své fantazii budou děti moci při lepení vánočního řetězu, kreslení a vybarvování mikulášských omalovánek, zdobení jablíček, tvoření ozdob či vystřihování vloček. Jakýkoliv náznak nudy pak spolehlivě zažehná i facepainting, skákání v pytli, házení brambor do kýble, podlézání vánočního řetězu nebo slalomový běh s uhlím. Pochopitelně zde potkáte také samotného Mikuláše s čertem a andělem, od kterých ratolesti, na oplátku za písničku či básničku, dostanou malý dárek. Od 14.00 do 17.00 hodin bude dostupný i fotokoutek, odkud si pořízenou fotografii rovnou odnesete jako dárek a upomínku.

Celé odpoledne bude doprovázeno hudebním doprovodem – dýdžejem, který zahraje koledy, vánoční písně či hity z dětských muzikálů, filmů a pohádek. K dispozici budou stánky s občerstvením, v připraveném stánku Infocentra Dopravního podniku půjde zakoupit originální dárky.

Kudy k nám?

K dopravě na akci (do zastávky Vozovna Střešovice) bude možné kromě běžných linek využít také historickou soupravu metra 81-71, jedoucí na trase A dle jízdního řádu (přeprava dle Tarifu PID). V této soupravě potkáte Mikuláše, čerta a anděla, kteří mohou děti odměnit dárkem.

DPP1 OK

Podrobný jízdní řád historického metra naleznete na tomto odkazu: historicke-metro-jr_6-12-2014

Od 12.45 do 18.30 hodin budou v intervalu 20 minut jezdit zdarma také historické mikulášské tramvaje, které potkáte v trase Vozovna Střešovice – Prašný most – Hradčanská – Chotkovy sady – Malostranská – Právnická fakulta – Malostranská – Chotkovy sady – Hradčanská – Prašný most – Vozovna Střešovice.

Těšíme se na Vás a přejeme příjemný zážitek.

TZ: DPP

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.