cz  Czech      uk  EN

Mikroelektronika: rozšířená expozice na veletrhu CZECHBUS 2017

 

Odbavovací zařízení Synergy OCC je víceúčelové zařízení, které kombinuje funkce odbavovacího zařízení obsluhovaného řidičem, palubního počítače, základní jednotky odbavovacího a informačního systému a terminálu cestujícího (foto: Zdeněk Nesveda)

Odbavovací zařízení Synergy OCC je víceúčelové zařízení, které kombinuje funkce odbavovacího zařízení obsluhovaného řidičem, palubního počítače, základní jednotky odbavovacího a informačního systému a terminálu cestujícího (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Společnost Mikroelektronika se rozhodla na veletrhu rozšířit svou expozici. Dosud vystavovala odbavovací zařízení zejména pro meziměstskou dopravu, tedy palubní počítače a zařízení na výdej jízdenek. Vzhledem k rostoucímu významu veletrhu CZECHBUS a většímu počtu zástupců městské hromadné dopravy mezi návštěvníky, rozšíří Mikroelektronika expozici i o karetní validátory a automaty na výdej jízdenek.

 

Kompaktní automat MVB je vysoce univerzální zařízení. Může fungovat jako klasický automat na výdej jízdenek, nebo jako výdejní zařízení u řidiče, případně může zastat funkci validátoru (foto: Mikroelektronika

Kompaktní automat MVB je vysoce univerzální zařízení. Může fungovat jako klasický automat na výdej jízdenek, nebo jako výdejní zařízení u řidiče, případně může zastat funkci validátoru (foto: Mikroelektronika)

 

Novinou letošního roku bude kompaktní mobilní automat MVB, který přijímá platby nejen bezkontaktními kartami (bankovními i nebankovními) ale i v hotovosti mincemi s možností vracení, a také bankovkami. V případě mincí lze navíc platit vhozením celé hrsti mincí, aniž by bylo nutné vkládat je jednotlivě, což je nejen rychlejší, ale také pohodlnější. Další výhodou automatu jsou jeho malé rozměry, takže ho lze umístit do nástupního prostoru u řidiče, případně kamkoli jinam.

Vedle této novinky budou k vidění i ostatní zařízení, z nichž aktuálně největší zájem budí zařízení na výdej jízdenek OCC a validátory umožňující platbu bezkontaktní bankovní kartou a nově také odbavení pomocí 2D kódu (nejčastěji QR kódu.

TZ: Incheba Expo Praha

 

BusPress: reportáž o Mikroelektronice, čtěte zde… 

 

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Komentáře uzavřeny.