cz  Czech      uk  EN

Midibus KHMC Mercedes – Benz Sprinter TRAVEL ECON, KOMFORT, EXCLUSIV (Long Line)

MB Sprinter KHMC

Společnost KHMC, výrobce malých autobusů z Opavy umístila v těchto dnech na  YouTube prezentační video nejprodávanějšího modelu ze své produkce Mercedes – Benz Sprinter Travel. Připomínáme, že KHMC působí na českém trhu 20 let, je naším nejúspěšnějším výrobcem malých autobusů převážně postavených z komponentů MB Sprinter. Roční kapacita firmy je více než 50 vozidel.

Zdeněk Nesveda – BusPress  

Vozidla TRAVEL ECON, KOMFORT, EXCLUSIV (Long Line) jsou zařazená v kategorii M3 (autobus „midi“) jejich kapacita je 16 až 22 cestujících + řidič (s řidičským oprávněním skupiny “D”). Jednotlivé modely se od sebe vzájemně liší různými stupni úrovně výbavy a provedení.

Vozidla disponují běžnými sedadly pro krátké nenáročné cesty, ale i luxusními sedadly v různém provedení pro náročnou klientelu. Do výbavy luxusních modelů patří zesílená klimatizace, dvojité boční prosklení, úprava pro komfortní nastupování a velký zavazadlový prostor. Všechny úpravy u všech modelů jsou předmětem specifikace před zahájením výroby, lze tak postavit vůz přesně podle představ zákazníka.

Video:  MB – Sprinter KHMC TRAVEL

 Využití:

  • přeprava zaměstnanců v rámci závodové dopravy
  • transfery hotelových hostů na letiště a nádraží
  • okružní turistické cesty, výlety v rámci České republiky a střední Evropy

Modely lze objednávat ve dvou velikostech, jak ve standardní délce, tak i v prodloužené verzi, Long Line.

 

Logo 20  let KHMC OK

KHMC VanPartner by Mercedes – Benz

Certifikát KHMC OK

Komentáře uzavřeny.