cz  Czech      uk  EN

MAN Lion´s Coach „100 Years Edition“

MAN MAN x

MAN připravil při příležitosti jubilea svých produktů autobus  MAN Lion´s Coach „100 Years Edition“ v limitované sérii 100 kusů. 

  MA MAN 1x

Zájezdový vysokopodlažní autobus Lion´s Coach je známý jako osvědčený víceúčelový vůz, který je hospodárný pro provozovatele a komfortní pro cestující. V podobě „100 Years Edition“, uvedené na trh po celé Evropě, se stává mimořádně atraktivním kouskem a oslovuje zákazníky, kteří jsou v tomto směru opravdovými fajnšmekry. Jde o vozidlo MAN Lion´s Coach EfficientLine vybavené motorem D26 o síle 440 k s převodovkou MAN TipMatic. Kromě toho zákazníky potěší GPS-řízený tempomat EfficientCruise a další asistenční systémy jako EBA či LDWS, které jsou součástí paketu. Hodnotu edice dále navyšuje speciálně navržená látka potahů ozdobená lvy MAN spolu s vnějším lakováním vozidla v metalické šedé barvě.

MAN OK

Jubilejní model MAN Lion´s Coach „100 Years Edition“ bude veřejnosti představen v říjnu 2015 na veletrhu Busworld. Mimořádná edice bude zákazníkům nabízena se základní výbavou a vybranou doplňkovou výbavou až do 31.12.2015.

TZ: MAN

MAN

Reklama na Buspresu – klíč k dobrým obchodům

dekra_skola-MM

Komentáře uzavřeny.