cz  Czech      uk  EN

CZECHBUS 2014 – aktuálně: MAN Truck & Bus Czech Republic vás zve na veletrh CZECHBUS 2014

MAN CNG 1

Na letošním veletrhu CZECHBUS vystaví MAN Truck & Bus Czech Republic autobusy MAN určené pro městský a zájezdový provoz. Jeden exponát v hale doplní druhý autobus vystavený na venkovní ploše.

B_lions-city-cng

 MAN Lion´s City CNG, foto: MAN

 Přímý příbuzný autobusu oceněného na letošním veletrhu IAA Nutzfahrzeuge v Hannoveru titulem „Bus of the Year 2015“ ve 12metrovém provedení bude reprezentovat kompetenci MAN v oblasti pohonu na CNG. Vystavený autobus je vhodný pro městský a příměstský provoz. Praktická polstrovaná sedadla se zde starají o zvýšené pohodlí při delších cestách. Plynový pohon je alternativou ke konvenčnímu naftovému pohonu, která zcela bez jakýchkoliv dodatečných filtrů či přídavných látek s rezervou plní aktuálně nejpřísnější emisní předpis. Bez dalších technických modifikací může být autobus poháněn, neutrálně z hlediska CO2, rovněž upraveným bioplynem.

man_supre-l_3_640

MAN Lion´s Coach L, foto:BusLine

 Vysoká míra komfortu společně s nadstandardní bezpečnostní výbavou charakterizují zájezdový autobus MAN Lion’s Coach L, který bude k vidění na stánku MAN v Pravém křídle Průmyslového paláce.. Jeho hospodárný šestiválcový motor o výkonu 480 k v provedení Euro 6 dokáže dopravit do cíle všechny cestující s maximální efektivitou. Ve spolupráci s automatizovanou 12stupňovou převodovkou MAN TipMatic s funkcí EasyStart garantují nízkou spotřebu pohonných hmot a vynikající jízdní vlastnosti. S výbavou pro dálkové linky proběhne každá jízda jako v letadle: přístroj Espresso Point, konferenční uspořádání sedadel spolu s prvotřídní zábavní elektronikou promění cestování v zážitek. Hodně místa pro nohy, dostatečné odkládací prostory pro zavazadla a vysoce kvalitní interiér poskytují prvotřídní komfort, na který jsou zákazníci MAN zvyklí. Elektronické asistenční systémy podporují řidiče v jeho odpovědné činnosti a výrazně snižují riziko nehody.

TZ: Incheba Expo Praha

 

MAN

 

Komentáře uzavřeny.