cz  Czech      uk  EN

LNG – workshop kapalný zemní plyn v dopravě na veletrhu CZECHBUS 2015

LNG.OK

V úterý 24. listopadu, proběhne v rámci veletrhu Czechbus na Pražském Výstavišti workshop na téma zkapalněného zemního plynu (LNG) v dopravě. V průběhu celodenního workshopu vystoupí zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO), Ministerstva životního prostředí (MŽP), ČEPRO, Chart Ferox, E.ON Energie, Gazprom Germania, GAZPROM Export, Solbus, E.ON Global Commodities a další. Workshop moderuje pan Evgenij Pronin z Gazprom exportu Petrohrad. Program bude zpestřen i promítnutím několika krátkých filmů na dané téma. Diskutovat se bude o všech aspektech využití LNG, což pro Českou republiku je zajímavé především v kamionové a autobusové přepravě. Český plynárenský svaz poskytl akci záštitu.

SolBus LNG BUS 2

Mobilní plnící stanice s kapalným zemním plynem (LNG)

Celodenní workshop „LNG v dopravě“ v rámci veletrhu Czechbus proběhne od 9:45 hod. do 17 hodin, v Levém křídle Průmyslového paláce areálu Výstaviště Praha 7 – Holešovice. Vstup je zdarma. Registrace začíná v 9 hod., workshop pak v 9:45 hod. Workshop je určen především zástupcům dopravních podniků a managementu soukromých společností kamionové přepravy, dále odborné veřejnosti, státní správě, představitelům krajských samospráv, médiím aj. Na konferenci budou diskutovány jak zkušenosti s provozem LNG autobusů ve veřejné dopravě, provoz plnicích LNG a LCNG stanic, tak ale zejména využití LNG v kamionové dopravě.

V programu workshopu vystoupí zástupci MPO (Martin Voříšek), MŽP (Jaroslav Kepka), ČEPRO (Ivan Souček), Chart Ferox (Václav Chrz a Jan Kurel), E.ON (Jiří Šimek), Gazprom Germania (Tobias Jacobs), GAZPROM export (Evgenij Pronin), Solbus, E.ON Global Commodities (Wessling Detlef) a další. Workshop bude moderovat pan Evgenij Pronin, z Gazprom Exportu v Petrohradě. Diskuse bude zpestřena i promítnutím několika krátkých filmů na dané téma. Na workshopu je zajištěno tlumočení pro češtinu a angličtinu. V průběhu workshopu proběhne také praktické představení plnicí stanice s kapalným zemním plynem (LNG) a autobusu Solbus na LNG. Dva exponáty poskytla společnost Chart Ferox a.s. z Děčína.

TZ: Český plynárenský svaz

Program workshopu kapalný zemní plyn (LNG)v dopravě

LNG

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.