cz  Czech      uk  EN

KHMC, výrobce malých autobusů v centru pozornosti dopravců

Logo 20  let KHMC OK

KHMC, slovem i obrazem –

Na přední příčku při prodeji malých autobusů společnost KHMC z Opavy posunulo hned několik jasných faktorů. Rozhodnutí velké většiny dopravců, kteří kupují midibusy, se přiklání právě ke značce KHMC. Mnoho zákazníků se dnes do KHMC vrací, protože hledá kvalitu a záruky. V čem je kouzlo tak jednoznačného úspěchu? Při nákupu autobusů za milióny musí mít zákazník stoprocentní jistotu, že kupuje výrobek bezvadný, v nejvyšší kvalitě, splňující veškerá kritéria evropských parametrů. KHMC je firma dlouhodobě spojována se značkou Mercedes – Benz. Právě midibusy Mercedes – Benz Sprinter vynesly opavského výrobce na výsluní nejen v Česku, ale například i v Německu a Rakousku. Možná bychom na tuzemském trhu velmi těžko hledali někoho dalšího, kdo podobným způsobem je schopný zajistit tak vysoký komfort služeb, jakost výrobků a garancí jako právě KHMC.

KHMC školní příklad toho, jak dělat věci správně…

Obchodování s KHMC má však jedno úskalí, kapacity výroby jsou dlouhodobě naplněny, a pokud uvažujete o zadání svého autobusu do výroby, je nutné tak učinit opravdu hodně dopředu. Pokud však přece jenom dojde k situaci, že autobus potřebujete koupit bezodkladně rychle, nabízí se možnost koupit vůz z programu „ad hoc“. V KHMC se vznikem takové situace počítají a obvykle mají dva až tři autobusy vyrobené tzv. na sklad, ovšem zde mimo drobných úprav si musíte koupit takové vozidlo jaké je, bez možnosti výběru barvy, výbavy a všech ostatních specifikací. Ani v tomto případě však nekupujete zajíce v pytli, i autobusy z programu „ad hoc“, jsou považovány za plnohodnotný výrobek Mercedes – Benz se všemi výhodami značky. Autobusy z HKMC mají ještě jednu nespornou výhodu, pokud se po několika letech autobus rozhodnete prodat, máte jistotu, že cena je vyšší než u srovnatelných vozů ze zahraničí s nejasným původem. Ojetý autobus lze i po letech v KHMC repasovat a modernizovat a tím mu ještě prodloužit životnost ještě o několik let. To je také jedna z věcí, kterou vám s velkou pravděpodobností, nikdo z další obchodníků nenabídne. Je tady s vámi stále jistota kvalitní značky KHMC, která existuje již 20 let. Autobus nekupujete zprostředkovaně, ale od toho, kdo jej vyrobil, kupujete český výrobek od českého výrobce postavený na bázi Mercedes – Benz. To je přece ideální stav. Expanzi výroby v KHMC sledujeme již několik let, máme velké možnost srovnání, co a jak funguje. Pohybujeme se roky ve světě autobusů, slyšíme reference a naučili jsme se číst mezi řádky…

Máte také dobrý pocit z věcí, které fungují?

Za nedlouho bude v Praze autobusový veletrh CZECHBUS, právě tam budete mít jedinečnou možnost se s produkcí KHMC seznámit naplno. Kamil Hrbáč majitel KHMC nám prozradil, na veletrh se chystá v obvyklém uskupení expozic ve střední hale Průmyslového paláce, ale také s nabídkou nových, skladových a repasovaných vozů na volných venkovních plochách. Kamil Hrbáč říká, „Praha je pro nás živná půda, vrátila se k nám velká část zákazníků, kteří si vyzkoušeli, jak to funguje jinde. Možná nás to až trochu zaskočilo, v jakém počtu nás zákaznici znovu oslovili, je to však pro nás velká výzva pokračovat v tom co děláme“.

Zdeněk Nesveda – BusPress

JV

„Ruku na to“ –  Kamil Hrbáč (KHMC)  a Jiří Vybíral JV TOUR)

MB_KHMC_ Seba2

KHMC na hradě,  foto: Zdeněk Nesveda

MB_ Sprinter_ KHMC_ HENDIKEP 8

Praha živná půda pro KHMC, dobře zaseto, foto: Zdeněk Nesveda

MB Sprinter Rubeš KHMC 1

 Praha živná půda pro KHMC, dobře zaseto, foto: Zdeněk Nesveda

MB_Srinter_HS_Bussi4

Praha živná půda pro KHMC, dobře zaseto, foto: Zdeněk Nesveda

DSC_5958

Zaseli jsme i na Hané, foto: Zdeněk Nesveda

Certifikát KHMC OK

My jsme skutečný  Mercedes, také důvod…

KHMC logo OK

Reklama na BusPressu – Klíč k dobrým obchodům

dekra_skola-MM

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.