cz  Czech      uk  EN

Karel Scholz ze společnosti BusLine se stal „Řidičem roku“

BusLine

Již osmý titul „Řidič roku“ za Liberecký kraj putuje k zaměstnanci do společnosti BusLine a.s. V letošním roce zvítězil Karel Scholz ze střediska Jilemnice. Soutěž je každoročně vyhlašována v Libereckém kraji společností KORID LK, spol. s.r.o. a o vítězi hlasují cestující prostřednictvím webové stránky http://www.iidol.cz. Celkem hlasovalo 3.600 cestujících, což představuje rekordní počet.

„Jsme opravdu pyšní na již osmý titul Řidiče roku Libereckého kraje, který v letošním roce získal pan řidič Karel Scholz ze střediska Jilemnice. Pan Scholz patří mezi nejdéle pracující zaměstnance v BusLine, letos na jaře oslavil 20 let u společnosti. Chtěl bych mu touto cestou poděkovat za jeho kvalitní práci, protože na milion kilometrů bez nehody může být opravdu hrdý. Vzhledem k tomu, že o vítězi ankety hlasují sami cestující, je pro nás její výsledek pozitivní zpětnou vazbou, které si vážíme. Naše společnost si velmi zakládá na profesionálním přístupu k našim cestujícím, a to především z pohledu bezpečnosti a dochvilnosti, ale také vstřícnosti a ochoty ze strany našich kolegů i kolegyň. Povolání řidiče autobusu je velmi náročná profese, a proto jsem rád, že jejich práce je oceňována v anketách tohoto typu,“ uvedl Radek Chobot, výkonný ředitel BusLine a.s.

Cenou pro vítěze je sklenice s vyrytým jménem. Karel Scholz pracuje jako řidič autobusu již dvacet let. Letos v BusLine získal ocenění za milion ujetých kilometrů bez nehody a patří mezi nejkvalitnější zaměstnance společnosti. Působí na středisku v Jilemnici, kde zabezpečuje okolní linky, dříve ale jezdil i zájezdovou dopravu, především na cestách do Chorvatska, Řecka, Maďarska. Práce řidiče autobusu je podle pana Scholze náročná nejen časově, ale jde i o stresovou činnost. „Řidiči musí být stále ve střehu, je potřeba předjímat dopravní situaci, nikdy pořádně nevíte, co Vás čeká za zatáčkou, a samozřejmě máte velkou zodpovědnost za bezpečnost cestujících,“ dodává. V současnosti jezdí na linkách Jilemnice-Benecko, Jilemnice-Poniklá-Jestřabí a Jilemnice-Horní Mísečky, do zaměstnání dojíždí z Poniklé. Ve svém volném čase se rád věnuje sportu a samozřejmě svojí rodině. Ocenění v anketě si váží a považuje ho za další motivaci ve své práci, kterou vykonává i po mnoha letech rád.

„Pan Scholz patří k velmi kvalitním a spolehlivým řidičům, mohu se na něho maximálně spolehnout. Jsem samozřejmě moc rád, že naši cestující sdílejí stejný názor. Jde o našeho výborného horského pana řidiče a touto cestou bych mu chtěl za jeho kvalitně odváděnou práci poděkovat, jsem rád, že na středisku mám právě jeho,“ uzavřel Pavel Jerie, vedoucí střediska Jilemnice.

TZ: BusLine

logo_busline_cmyk

Reklama na BusPressu – Kíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.