cz  Czech      uk  EN

Radek Chobot se stal novým výkonným ředitelem BusLine

Ing. Radek Chobot

Od 1. září je novým výkonným ředitelem společnosti BusLine a.s. Ing. Radek Chobot. Díky svému odbornému i manažerskému přístupu přináší do řad největšího autobusového dopravce v Libereckém kraji nový „vítr“.

„Můj život je od střední školy pevně spjat s dopravou. Ve svém profesním životě jsem poznal dopravní problematiku z obou pohledů, tedy z pohledu dopravce, ale i objednatele. Považuji tuto zkušenost za cennou a slibuji si od ní lepší pochopení potřeb obou stran, a tedy lepší vzájemné fungování. Díky mému tříletému působení v Dopravním podniku v Ústí nad Labem na pozici výkonného ředitele jsem získal zkušenosti s řízením většího celku. Za mého působení zde došlo k realizaci zásadních projektů, jako např. významná obnova vozového parku, nebo start projektu k využití alternativních paliv. Společnost BusLine a.s. je dynamickou společností s nejširším záběrem v dopravních systémech. Jezdí se zde doprava městská, příměstská, dálková, ale i na obřích akcích, jako bylo třeba MS v ledním hokeji 2015, kterou společnost celkově dopravně zajistila. Své nové působení beru jako výzvu, kde budu moct plnohodnotně využít nabytých zkušeností a znalostí.“

Radek Chobot (*1984) se v průběhu svého profesního života věnuje dopravě. Vystudoval Dopravní fakultu Jana Pernera na Univerzitě Pardubice. Pracoval v několika odborných nebo vedoucích pozicích s dopravním zaměřením. Naposledy působil ve funkci výkonného ředitele Dopravního podniku města Ústí nad Labem a.s.

TZ: BusLine

 

logo_busline_cmyk

Reklama na Buspressu – Klíč k dobrým obchodům

 

dekra_skola-MM

 

Komentáře uzavřeny.