cz  Czech      uk  EN

IVECO vyznamenáno za vývoj vozidel na zemní plyn!

IVECO URBANWAY, městský autobus s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) foto: Zdeněk Nesveda

IVECO URBANWAY, městský autobus s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) foto: Zdeněk Nesveda

 

IVECO získalo průmyslové ocenění za svou misi ve vývoji vozidel na zemní plyn

Součástí konference NGV GLOBAL 2017 bylo i mezinárodní shromáždění organizované Asociací vozidel na zemní plyn, které se konalo 22. března za účelem udělení řady ocenění v tomto odvětví. IVECO získalo ocenění „NGV Global Industry Champion“ za 20 let průkopnické práce v rozvoji celé řady vozidel na zemní plyn od lehkých přes střední a těžkou řadu vozidel až po autobusy.

IVECO získalo ocenění „NGV Global Industry Champion“ (toto: IVECO)

IVECO získalo ocenění „NGV Global Industry Champion“ (toto: IVECO)

NGV Global, Mezinárodní asociace pro zemní plyn, ocenila IVECO, značku komerčních vozidel mateřské firmy CNH Industrial (NYSE: CNHI/MI: CNHI), oceněním „NGV Global Industry Champion“ na konferenci NGV GLOBAL 2017, která se konala v březnu v holandském Rotterdamu. NGV Global reprezentuje celosvětově odvětví vozidel na zemní plyn a věnuje se podpoře použití zemního plynu a biometanu v dopravě, s důrazem na zvyšování hospodárnosti a bezpečnosti ve všech sférách.

Každé dva roky jsou touto asociací udělována ocenění za iniciativy a programy ve firmách, které podporují rozšíření sektoru užití zemního plynu na světě. Komise NGV Global vybrala IVECO na základě kritérií, která zahrnovala progres, jehož bylo dosaženo v použití zemního plynu jako alternativního paliva, a podíl na rozvoji trhu s vozidly na zemní plyn. Porota se při svém hodnocení věnovala vlivu aktivit značky na národní, regionální i světové úrovni. NGV Global reprezentuje zájem více než 350 členů na celém světě. Od jejího založení v roce 1986 byla tato asociace svědkem růstu počtu vozidel na zemní plyn (NGVs) téměř z nuly na více než 23 milionů. Pro příštích několik let NGV Global předpokládá stálý nárůst počtu směrem k cíli 65 milionů vozidel na zemní plyn na silnicích v roce 2030.

Je to vůbec poprvé, kdy NGV Global udělovala ocenění během své konference a výstavy, a to z důvodu oslav svého 30. výročí. Při předchozích událostech byla ocenění „NGV Global Industry Champion“ udělována lidem a společnostem významně se podílejícím na vývoji tohoto odvětví ve svých regionech. Tento rok bylo ocenění udělováno přímo Vedoucí komisí NGV Global za účelem ocenění hlavních oborů s celosvětovou působností v sektoru přepravy na zemní plyn.

TZ: IVECO

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.