cz  Czech      uk  EN

Iveco Magelys získal ocenění autokar roku „Coach of the Year 2016“

IVECO Magelys 1

A je to tady, prestižní cenu novinářů „Coach of the Year 2016“, ve velké konkurenci, získal zájezdový autokar IVECO Magelys vlajková loď společnosti Iveco Bus. Cestu Magelysu k vrcholu sledujeme již od roku 2010, kdy ho v Česku poprvé představila společnost Irisbus na brněnském veletrhu Autotec. Magelys jsme měli možnost i my si vyzkoušet několikrát na vlastní na vlastní kůži. V roce 2012, když jsme Magelys si poprvé vyzkoušeli, tak jsme o něm napsali Magelys Pro, ještě lepší než jsme mysleli. Letos v květnu Magelys sehrál také důležitou roli při mistrovství světa v ledním hokeji v Praze, kdy jako součást flotily společnosti BusLine vozil českou národní reprezentaci, ale také i letošní mistry světa národní tým Kanady. Naposledy jsme se s nejnovějším Magelysem setkali včera na výstavě TRANSPORT SHOW – TRUCK & BUS v Brně. Magelys zvítězil velmi přesvědčivě také v anketě BusPress, kdy čtenáři hlasovali o nejkrásnější „zadek“ autobusu.

Zdeněk Nesveda – BusPress

Iveco Magelys 2

Magelys na TRANSPORT SHOW – TRUCK & BUS v Brně, foto: Zdeněk Nesveda

MAGELYS

Autokar MAGELYS je určen pro turistickou dopravu v národním i mezinárodním měřítku. Tento autokar je charakteristický vlastnostmi, které vzbuzují chuť cestovat v tom největším pohodlí a bezpečí.

Magelys navazuje na úspěch svého předchůdce. Jeho neocenitelné vlastnosti činí z každého výletu nezapomenutelný zážitek: prostorný, prosvětlený interiér a palubní systém pro zábavu cestujících zajišťuje maximální pohodlí pro řidiče i pro pasažéry, inovativní styl a design zahrnuje nové osvětlení a 100% začlenění LED světel (kromě dálkových světel)..

Magelys je vhodný pro různé druhy provozu. Byl projektován se záměrem snížit spotřebu paliva a uspokojit nejnáročnější požadavky provozovatelů. Splnění těchto cílů zajišťuje unikátní pohonná jednotka s variabilitou převodů zadní nápravy.Široká řada řešení na míru snadno uspokojí jakékoli potřeby cestujících: nabízí jim pohodlí, odpočinek a radost z cestování. K dispozici jsou nové technologie: síť Wi-Fi, USB přípojky a elektrické zásuvky.

Vysoký standard cestování novým vozem Magelys zajišťuje kombinace technických prvků a technologií pro maximální pohodlí cestujících, jako například: unikátní konstrukce střechy s širokými prosklenými oblouky, která nabízí rozsáhlý panoramatický výhled, optimalizovaný tepelný komfort a jeho regulace, design interiéru na přání zákazníka a palubní zařízení a služby pro zpříjemnění cesty.

Vůz Magelys je k dispozici ve dvou délkách: 12,2 m a 12,8 m (k dispozici s rampou pro vozíčkáře a vymezeným prostorem pro tělesně postižené osoby).

Magelys nabízí zákazníkům různé možnosti rozmístění sedadel, umožňující také instalaci luxusních sedadel srovnatelných s těmi nejlepšími sedadly pro přepravu VIP cestujících.

Iveco Bus

Iveco Magelys 3

Magelys odváží nové mistry světa tým Kanady, foto: Zdeněk Nesveda 

Reklama na BusPressu – Klíč k dobrým obchodům

 

dekra_skola-MM

 

Komentáře uzavřeny.