cz  Czech      uk  EN

ISUZU velký pomocník při malém podnikání!

FOR ISUZU CZECH GROUP - autobusy, pickupy, nákladní auta, foto: Proscan

FOR ISUZU CZECH GROUP – autobusy, pickupy, nákladní auta, foto: Proscan

ISUZU představuje najednou celé portfolio značky pod hlavičkou FOR ISUZU CZECH GROUP

Autobusy, pickupy, nákladní auta

ISUZU je fenomén, který v Česku zdomácněl. Úspěšně se řadu let u nás prodávají malé autobusy ISUZU, bezkonkurenční pickupy ISUZU D – MAX a nyní také i lehké nákladní automobily v nejrůznějším provedení. Čím si získaly takovou oblibu a strhly na sebe pozornost? Jednoznačně je to kvalita. Nejlepší reklama jsou dobré reference a ty má ISUZU skutečně ty nejlepší.

V Čechách nabízí celý sortiment od ISUZU uskupení s názvem „FOR ISUZU CZECH GROUP“, pod jednou střechou najdete vše, od lehkých autobusů, přes pickupy až po nákladní auta v rozmezí od 3,5 až 14 tun.

Pro vozidla ISUZU je nyní k dispozici široké spektrum nejrůznější nástaveb, od skříňových, valníku s plachtou až po nejrůznější skříňové nástavby. Samostatnou kategorií jsou nosiče kontejnerů ve všech možných provedení a velikostech.

ISUZU N35 s lehkou skříňovou, prachotěsnou nástavbou, hmotnost 3,5 t, automobil je možné řídit s oprávněním pro osobní auto skupiny B, foto: ProScan

ISUZU N35 s lehkou skříňovou, prachotěsnou nástavbou, hmotnost 3,5 t, automobil je možné řídit s oprávněním pro osobní auto skupiny B, foto: ProScan

 

ISUZU N35 nosič kontejnerů, hmotnost 3,5 , automobil je možné řídit s oprávněním pro osobní automobily skupiny B, foto: ProScan.

ISUZU N35 nosič kontejnerů, hmotnost 3,5 , automobil je možné řídit s oprávněním pro osobní automobily skupiny B, foto: ProScan.

 

Společnost ProScan, autorizovaný prodejce ISUZU z Jičína nyní představil dvě zajímavá auta, obě o hmotnosti 3,5 t. První s lehkou skříňovou nástavbou v prachotěsném provedení a také nosič kontejneru se subtilním kontejnerem s délkou 3,3 m. V obou případech pro řízení „malých“ nákladních ISUZU stačí pouze řidičské oprávnění pro osobní automobil skupiny B.

Je to příklad v obou případech vozidel s mimořádnou užitnou hodnotou a nízkými provozními náklady. Nachází úspěšně uplatnění v komunální sféře, ve stavebnictví, v zemědělství, při zásobování a je i vhodným technologickým vozidlem pro řemeslníky a drobné podnikatele.

Japonské automobily ISUZU se vyrábí již 100 let, po celém světě jich jezdí již miliony, jsou prověřené v neuvěřitelně náročných podmínkách v zemích třetího světa, kam se převážně vyvážejí. Pokud úspěšnost japonského fenoménu shrneme do třech slov, je to: pevnost, odolnost, spolehlivost.

 

Potřebujete rychle a spolehlivě vyřešit dopravu v „malém“ rozsahu ve vaší firmě, zde je jednoznačně dobrý recept.

 

Jedinečná šance dozvědět se vše o ISUZU je na: www.isuzutruck.eu

Kontakt na prodej užitkových vozů ISUZU:

  • ISUZU – ProScan
  • František Voříšek – prodejce nových a použitých vozů
  • GSM: +420 737 213 691
  • e-mail: frantisek.vorisek@proscan.cz
  • http://isuzutruck.eu/

 

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.