cz  Czech      uk  EN

ISUZU PROMOTION – „NOVO V OBLACÍCH“

NOVO v oblacích

NOVO v oblacích

Netradiční přátelské setkání s netradičním programem a netradičním pokusem připravuje firma  Turancar CZ, dovozce a prodejce autobusů ISUZU, pro obchodní partnery, příznivce značky,  kamarády a přátele od autobusů. Akce se uskuteční ve středu 11.5.2011 od 10.00 do 15.00 hodin na venkovní ploše před Průmyslovým palácem na výstavišti v Holešovicích. K vidění budou všechny typy nabízených autobusů ISUZU, v rámci akce za více než příjemné jarní ceny. 

V rámci testování obřího automobilního jeřábu můžete být svědky zajímavého pokusu. Jde o úplně první  pokus vyzvednout autobus o váze šest tun pomocí speciálního zařízení do výšky 50m, což odpovídá přibližně výšce 18.ti patrového domu. 

Účelem testování je zkusit vyzvednout bez poškození křehké břemeno co nejvýše. Do budoucnosti  se plánuje další pokus, a to překonání výšky 100m.  Celý pokus probíhá ve spolupráci s partnerskými firmami v rámci akce ISUZU PROMOTION. Bude vytvořen nový český rekord, kdy se poprvé podaří zvednut autobus do takové výšky.

Pro hosty akce je připraveno posezení u grilu s ochutnávkou výborných steaku, k dispozici bude také kongresový návěs se zázemím pro vážná i méně vážná obchodní jednání. Zveme vás na neformální posezení s přáteli a těšíme se na setkání s vámi.

 

Viktor Wiesner, jednatel společnosti
+420 776 111 113
isuzu@turancar.cz

Partnery akce jsou: Incheba Praha s.r.o., Green Pear Tip s.r.o., Pavel Švestka, s.r.o. Premiant City Tour s.r.o.

Sponzor akce Incheba Praha s.r.o.,

Více informací: www.isuzubus.eu
text:  Zdeněk Nesveda

Komentáře uzavřeny.