cz  Czech      uk  EN

Inteligentní autobus Smart Panda v provozu

 Smart Panda Bus in Shanghai

Smart Panda Bus in Shanghai

 

Společnost DeepBlue Technology debutovala s autobusem Smart Panda na posledním čínském summitu rozvoje umělé inteligence a v letošním roce očekává jeho prodej v Evropě

Společnost DeepBlue Technology představila dne 18. ledna na „Summitu budoucího rozvoje AI nové generace“ v Šanghaji svůj autobus s umělou inteligencí Smart Panda, který má změnit podobu veřejné dopravy. Autobus Smart Panda je multifunkční autonomní vozidlo založené na AI, zahrnující osm hlavních technologií společnosti DeepBlue Technology, které společně nabízejí řešení různých potíží cestujících na celém světě.

Autobus Smart Panda využívá nejnovější technologie AI v jednom produktu. Některými funkcemi jsou: autopilot, rozeznávání otisku prstů, hlasová interakce, cílená reklama, robot monitorující vozidlo, inteligentní bezobslužný maloobchodní systém, systém sledování abnormálního chování a inteligentní manipulační systém nouzového úniku, který dosud nebyl nikdy implementován ve veřejné dopravě.

V inteligentním autobusu Smart Panda mohou cestující jet nakupovat přetažením dlaní přes přesný biometrický identifikační systém, zatímco palubní robot sleduje a zaznamenává jakékoliv podezřelé chování v reálném čase, z provozního centra jsou vysílána včasná varování, která v případě potřeby aktivují inteligentní únikový nouzový systém. Toto předznamenává velký krok směrem k rozvoji inteligentních měst budoucnosti, o kterém během summitu diskutovali mnozí zúčastnění zástupci elit průmyslu AI, společností a dokonce i představitelé čínských měst a zahraniční hosté ze zemí iniciativy „Pásu a cesty“.

Autobus Smart Panda získal nadšenou podporu a v letošním roce se objeví v Asii a Evropě. Země, jako je Německo, Lucembursko, Itálie a Řecko, projevily o tento produkt velký zájem. Očekává se, že autobus Smart Panda bude v Evropě k dispozici v roce 2019. Zastupitelé města Bangkoku již schválili autobus rychlého tranzitu (BRT), další autonomní vozidlo společnosti DeepBlue Technology, aby zahájili jeho testování v polovině tohoto roku.

Společnost DeepBlue Technology se sídlem v Šanghaji se chce stát globální společností, která bude moci sloužit lidem na celém světě. Společnost v současné době působí v Evropě, na Středním východě a v jihovýchodní Asii a dosud podepsala smlouvy o spolupráci v oblasti inteligentních měst s Řeckem a Itálií.

TZ: DeepBlue Technology

.

.

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.