cz  Czech      uk  EN

Herec Václav Kopta pokřtil kalendář Škoda 706 RTO 2016

 

Václav Kopta RTO x

V rámci doprovodných akcí na veletrhu CZECHBUS v Praze včera slavnostně pokřtil herec Václav Kopta nový kalendář věnovaný autobusové legendě Škoda 706 RTO, který vydal Klub českých historických autobusů – RTO Klub. Takřka celý náklad se rozprodal téměř namístě, pokud byste kalendář měli zájem také získat, je ještě několik kusů k prodeji ve stánku společnosti ANVI TRADE ve střední hale Průmyslového paláce, veletrh CZECHBUS trvá čtvrtka 26. 11. 2015 do 17 hodin.

Zdeněk Nesveda – BusPress

Klub českých historických autobusů (KČHA) – RTO Klub

je zájmovým sdružením vytvářejícím podmínky pro činnost osob v oblasti historických autobusů české výroby, který úzce spolupracuje s organizacemi zabývajícími se sběratelskou, restaurátorskou a muzejní činností v této oblasti.

Klub byl založen spontánně skupinou nadšenců a příznivců historických autobusů na sklonku roku 1999, oficiální registraci získal v roce 2001. KČHA – RTO Klub je jediným a současně nejdéle působícím celorepublikovým otevřeným subjektem se zmíněnou činností. Jednou ročně pořádá v hlavní sezóně celostátní sraz se zahraniční účastí, který je jakousi jednodenní presentací a poctou nádherným tvarům starých karoserií

 

LOGO_RTO_KLUB OK

 Expozice historických autobusů na veletrhu CZECHBUS 2015

Czechbus 2015 1_1XX

Komentáře uzavřeny.