cz  Czech      uk  EN

Flotila nových autobusů MAN Lion’s Regio C pro lucemburskou železniční společnost

Na základě celoevropského výběrového řízení dodá MAN deset  meziměstských  autobusů Lion’s Regio C železniční společnosti  „Société Nationale des Chemins de Fer Lucemburským“ (CFL) v Lucembursku.

Autobusy budou nasazeny na pravidelnou dopravu na meziměstských linkách v Lucemburku, a nahradí autobusy MAN ze současného vozového parku, které  CFL provozuje od roku 2005.

MAN Lion’s Regio C pro CFL  má celkovou délku 13 metrů a uveze až 53 cestujících. Celková výška těchto meziměstských autobusů je 3,4 m a jsou vhodné i ke krátkým víkendovým výletům. Vysoká   úroveň pohodlí pro cestujících a dobrý poměr cena-výkon byly rozhodující pro CFL při výběru výrobce.

S elektronicky ovládaným CRTec ® filtrem částic má ležatý motor MOTOR D20 common-rail  výkon 320 koní a splňuje normu Euro V EEV.

Lucemburská železniční společnost „Société Nationale des Chemins de Fer Lucemburským“ (CFL) byla založena v roce 1946 a pověřena za organizaci národní a mezinárodní přepravy osob a zboží po železnici a silnici. CFL zaměstnává více než 4000 lidí a v roce 2012 přepravila téměř 20 milionů cestujících.

TZ: MAN Truck & Bus

reklama:

„EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ „

Informace o veletrhu EUROTRANS 2013, klik a jsi tam 

Komentáře uzavřeny.