cz  Czech      uk  EN

Elektronické výdejní stojany Tatsuno CNG na výstavě CZECHBUS 2016

Tatsuno

  • Tatsuno Europe a.s. na výstavě CZECHBUS  v Praze od 22. – 24. 11. 2016

  • ELEKTRONICKÉ VÝDEJNÍ STOJANY NA STLAČENÝ ZEMNÍ PLYN OCEAN BMP 4000/CNG

Na výstavě CZECHBUS 12016 představí Tatsuno Europe a.s. výdejní stojany OCEAN CNG které jsou určeny pro výdej stlačeného zemního plynu (CNG). Jejich charakteristickým rysem je spolu s moderní konstrukcí kvalitní komponenty a spolehlivé elektronické počítadlo PDEX/ TBELTM. Jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší bezpečnostní, spolehlivostní a výkonové nároky uživatelů spolu s dlouhotrvající životností i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách po pečlivém testování v laboratoři TATSUNO.

ilustrační foto nahoře: Tatsuno Europe

OCEAN CNG nabízí široký výběr doplňků, díky nimž jsou plně slučitelné s ostatními systémy použitými na čerpací stanici. Stojany jsou kompatibilní s většinou pokladních systémů i bezobslužných platebních terminálů. Jednostranné nebo oboustranné výdejní stojany mohou být vybaveny jednou či dvěma výdejními hadicemi na každé straně stojanu. Jednoduchou úpravou lze z jedné plnicí pistole zvýšit jejich počet až na čtyři. Mimo to je možné na jednom stojanu kombinovat technologii výdeje CNG s jinými typy paliv, včetně LPG, benzínu a motorové nafty.

Tatsuno 1

Přijďte se podívat na stánek vystavovatele TATSUNO EUROPE. Stánek tohoto vystavovatele najdete v Levém křídle Průmyslového paláce.

TZ: Incheba Expo Praha

BusPress o veletrhu CZECHBUS

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.