cz  Czech      uk  EN

CZECHBUS v roce 2016 newsletter č. 2/16 – první informace o vystavovatelích a programech

Czechbus-2015XX

Letošní 6. ročník jediného autobusového veletrhu CZECHBUS poutá velký zájem vystavovatelů, kteří si již dnes závazně rezervují výstavní plochy a mnozí je zvětšují. Jejich vyjádření jsou jednoznačná – tím, že je úzce zaměřen na autobusy a hromadnou dopravu, stal se CZECHBUS unikátním fenoménem, což platí i pro návštěvníky a výrazně profilované doprovodné programy. Veletrh se opětovně těší podpoře Svazu průmyslu a dopravy a řady odborných sdružení a asociací.

Ke konci ledna zaslaly své závazné rezervace tyto tradiční i loni třeba ještě premiéroví vystavovatelé: SOLARIS, SOR, VDL Bus & Coach, TURANCAR CZ, MOLPIR, VOLVO, ŠKODA ELECTRIC, KHMC, MITERAL, MAHA, AD TECHNIK, ANVI TRADE, rezervaci plochy mají též společnosti MAN, EvoBus a Iveco. Pro letošní rok je již objednáno více než 2 000 m² čisté výstavní plochy, v porovnání s loňským rokem, kdy v této době bylo objednáno 150 m², je zájem o letošní ročník autobusového veletrhu CZECHBUS skutečně enormní.

Uskutečnění celodenní odborné konference Elektrické autobusy pro město, dalšího ročníku (pod záštitou Sdružení dopravních podniků ČR) nám včera potvrdil organizátor akce společnost Consulting Services.

Veletrh, který roste jako z vody

CZECHBUS 2016 1

Výstaviště Praha Holešovice

Holešovické výstaviště je tradiční místo konání veletrhu CZECHBUS. Od loňského roku je areál  výstaviště ve správě akciové společnosti Rozvojové projekty Praha, jejímž stoprocentním vlastníkem je Hlavní město Praha. Hlavním cílem je nyní postupná rekonstrukce výstaviště při zachování veškeré výstavní činnosti. Již nyní jsou na první pohled patrné pozitivní změny, například nové moderní osvětlení, kamerový systém, opravené asfaltové plochy a také nová sociální zařízení v Křižíkových pavilónech. Autobusový veletrh CZECHBUS bude mít již v roce 2017 patně k dispozici zbrusu novou výstavní halu o ploše 4 500 m², která vyroste na místě provizorní haly levého křídla Průmyslového paláce. Součástí nové haly je vybudování i moderního kongresového sálu se zázemím.

Zdeněk Nesveda – BusPress

Zdroj: INCHEBA EXPO PRAHA a Rozvojové projekty Praha

Všechny zprávy a informace o veletrhu CZECHBUS z první ruky najdete na webu BusPress ZDE

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA ŠKOLA SMYKU – WWW. DEKRA.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PEODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBCE AUTOBUSŮ – WWW.KHMC. CZ

 

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.