cz  Czech      uk  EN

Do členskej základne Zväzu autobusovej dopravy pribudla spoločnosť Scania

Zväz autobusovej dopravy má ďalšieho nového pridruženého člena. Stala sa ním spoločnosť Scania.

Zväz autobusovej dopravy združuje najvýznamnejšie dopravné podniky na Slovensku. Členovia zväzu autobusovej dopravy patria ku dlhoročným a osvedčeným partnerom pre všetky samosprávne kraje a mestá na Slovensku.

Za účelom poskytovania čo najlepších služieb pre cestujúcich, sa v roku 2017 rozhodlo vedenie zväzu k sebe oficiálne pridružiť niekoľko nových členov. Svoju základňu zväz rozšíril o výrobcov autobusov, čím nadviazal na svoj cieľ – dlhodobo zlepšovať kvalitu verejnej hromadnej dopravy. Vzájomná spolupráca s výrobcami má priniesť zlepšenie kvality a bezpečnosti cestovania, ako aj zvýšený dôraz na ochranu životného prostredia.

„Úlohu zväzu vidíme v zmysluplnom a dlhodobo prospešnom spájaní partnerov z oblasti dopravy. Je nespochybniteľné, že verejná doprava dnes na Slovensku prechádza zmenami a neustálou modernizáciou. V duchu hesla ,myslíme globálne, konáme lokálne’ potrebujeme prichádzať s takými riešeniami, ktoré prinesú úžitok slovenským cestujúcim. Práve preto spoluprácu so Scaniou viac než vítame,“ povedal prezident zväzu autobusovej dopravy Peter Sádovský.

Scania je popredná švédska automobilová spoločnosť, ktorá vyrába predovšetkým ťažké nákladné automobily a autobusy. Spoločnosť kladie dôraz na poskytovanie individuálnych riešení, čím umožňuje zvýšiť efektívnosť i výkonnosť a zároveň znížiť vplyv na životné prostredie.

TS: zväz autobusovej dopravy

 

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

.

.

 

.

 

Komentáře uzavřeny.