cz  Czech      uk  EN

Výrobca SOR sa stal novým členom Zväzu autobusovej dopravy

Ing. Peter Sádovský prezident Zväzu autobusovej dopravy a Ing. Filip Murgaš obchodní ředitel SOR Libchavy

Ing. Peter Sádovský prezident Zväzu autobusovej dopravy a Ing. Filip Murgaš obchodní ředitel SOR Libchavy

 

Zväz autobusovej dopravy združuje najvýznamnejšie dopravné podniky, ktoré sú dlhoročnými stabilnými a osvedčenými partnermi pre všetky samosprávne kraje a mestá na Slovensku.

Rok 2017 bol zlomový v tom, že svoju členskú základňu rozšíril aj o nový sektor, a to výrobcov autobusov. Hlavným dôvodom je začatie úzkej spolupráce medzi dopravcami a výrobcami pre vytváranie ideálnych prevádzkových podmienok so zameraním na bezpečnosť a komfort pre cestujúcu verejnosť, ochranu životného prostredia a zjednodušením údržby vozidiel.

 

Nejnovější elegantní model, prototyp elektrobusu SOR, s největší pravděpodobností i nová podoba dieselových autobusů (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

Nejnovější elegantní model, prototyp elektrobusu SOR, s největší pravděpodobností i nová podoba dieselových autobusů (ilustrační foto: Zdeněk Nesveda)

 

Spoločnosť SOR so sídlom v susedných českých Libchavách patrí medzi popredných výrobcov, ktorý na trh prostriedkov verejnej dopravy pravidelne prináša technologické novinky. Preto sa vedenie Zväzu autobusovej dopravy rozhodlo túto spoluprácu spečatiť aj oficiálnou cestou, a to vo forme pridruženého členstva pre spoločnosť SOR. Obidve strany si od tejto spolupráce sľubujú intenzívnu vzájomnú podporu pri vyhodnocovaní kvality vozidiel z hľadiska cestujúcich a aj údržby, a zároveň podávanie rôznych podnetov pre ďalšiu výrobu za účelom skvalitnenia ďalších prvkov vo vozidlách.

TS: Zväz autobusovej dopravy

 

 

Zväz autobusovej dopravy

Združuje najvýznamnejšie podniky na Slovensku poskytujúce výkony vo verejnom záujme v autobusovej doprave pre samosprávne kraje (spoločnosti slovenskej autobusovej dopravy SAD). Sektor slovenskej autobusovej dopravy ročne prevezie takmer 250 miliónov cestujúcich, vykoná viac ako 230 miliónov km a jeho flotila predstavuje 4300 vozidiel.

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.