cz  Czech      uk  EN

Continental představil pneumatiky třetí generace pro autobusy

Continental představuje svou nově vyvinutou třetí generací pneumatik milník v prémiovém segmentu pneumatik pro užitková vozidla. Continental posiluje úspěchy předchozí generace pneumatik a důsledně pokračuje ve vývoji řešení přizpůsobených potřebám zákazníků. Cílem vývoje třetí generace pneumatik jsou pneumatiky optimalizované pro konkrétní použití, které budou dále podporovat ekonomickou efektivitu provozu.

  • Continental předvedl novou řadu pneumatik pro autobusy třetí generace na Commercial Vehicle Show 2013 v Birminghamu
  • Pneumatiky speciálně vyvinuté pro všechny segmenty v osobní dopravě: městská, dálková a poprvé i regionální doprava
  • Komfort, ekonomičnost a nejlepší hodnoty z hlediska bezpečnosti
  • Zahájení výroby v červnu 2013

Nové pneumatiky CONTINENTAL  pro autobusy

Na začátku bude uvedena nová řada pneumatik specializovaná pro přepravu osob. S rostoucími požadavky na pneumatiky, ekologičnost a bezpečnost nastal z pohledu společnosti Continental ten pravý čas na řadu pneumatik speciálně optimalizované pro přepravu osob. Právě ta hraje na krátké i dlouhé vzdálenosti hlavní roli v aktuálních tématech urbanizace, ekologie a budoucí mobility a zasluhuje mimořádnou pozornost výrobců pneumatik.Nová řada pneumatik pro přepravu osob pokrývá všechny oblasti použití od městské hromadné dopravy přes regionální a nepravidelnou přepravu až po rychle se rozvíjející segment dálkových zájezdových autobusů.

Komfort, ekonomičnost a bezpečnost přitom ve všech oblastech použití představují směrodatné požadavky na moderní autobusové pneumatiky. Continental dokonale pokrývá rozmanité pracovní prostředí se svými třemi novými řadami pneumatik nejnovější třetí generace: Conti Coach, Conti CityPlus a Conti Urban.

Conti Coach

– pro komfort, bezpečnost a ekonomičnost Pro dálkovou přepravu bude Conti Coach HA3 k dispozici pro všechny osy autobusu v rozměrech 295/80 R 22.5 a 315/80 R 22.5. Tyto pneumatiky nabízejí vysokou ekonomičnost z hlediska spotřeby. Na silnici zaručují dobrou podélnou i příčnou adhezi, dobré držení stopy a přesné řízení. Použitá technologie lamel zajišťuje vynikající vlastnosti při manévrování na mokré vozovce po celou dobu životnosti pneumatik. Pro zimní podmínky má Continental v sortimentu od roku 2010 speciální zimní pneumatiku HSW 2 Coach. Tuto skutečně zimní pneumatiku lze rovněž použít na všech nápravách autobusů. Na typických zimních vozovkách nabízejí zimní pneumatiky díky speciálnímu dezénu s vysokým počtem hran a lamel větší trakci než standardní pneumatiky M+S.

Conti CityPlus

– speciální pneumatika pro regionální dopravu Conti CityPlus HA3, pneumatika vyvinutá speciálně pro použití v regionální dopravě, přesně reaguje na požadavky v tomto náročném a rostoucím segmentu. Pneumatika pro všechny osy autobusu je k dispozici v rozměru 295/80 R 22.5. Vyznačuje se vynikajícími manévrovacími vlastnostmi a adhezí na mokré vozovce po celou dobu životnosti, velmi dobrým kilometrovým výkonem a rovnoměrným opotřebením. Pro autobusové dopravce je důležitý jak vysoký jízdní komfort pro cestující, tak ekonomické aspekty, jako je úspora paliva a možnosti prořezávání a protektorování. Tato pneumatika nabízí všechny tyto vlastnosti.

Conti Urban

– pro městskou dopravu Pro náročnou městskou dopravu má Continental pneumatiku Conti Urban HA3 v rozměrech 275/70 R 22.5 a 315/60 R 22.5 pro všechny osy autobusu. Nové pneumatiky jsou vybavené zesílenou bočnicí pro účinnou ochranu proti poškození o hrany obrubníků a přinášejí až o 20 procent vyšší kilometrový výkon.

TZ, ilustrační foto: Continental

 

reklama:

„EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ“

INFORMACE O VELETRHU  EUROTRANS, klik a jsi tam!

Komentáře uzavřeny.