cz  Czech      uk  EN

CITIPORT nový 100% nízkopodlažní autobus s motorem CUMMINS

CITIPORT Busworld 1

Anadolu ISUZU turecký renomovaný výrobce autobusů představil na 5. mezinárodním veletrhu Busworld Turkey novinku, městský nízkopodlažní autobus CITIPORT standardní délky 12m.  CITIPORT se vyznačuje nápadným, jedinečným designem s vysokou propracovaností dobře navrženého prostorného interiéru s širokou uličkou a objemnými sály.

CITIPORT Busworld 7jpg

 CITIPORT nabízí komfortní a pohodlný model  intracity s koncepcí dopravy bez překážek pro všechny skupiny zdravotně postižených cestujících. CITIPORT má speciální barevně řešenou zónu pro vozíčkáře, informační obrazovky pro cestující se sluchovým postižením s vysokým kontrastem vokálních informačních systémů pro zrakově postižené cestující a snadno dostupné podpůrné prvky pro cestující s omezenou schopností pohybu. Díky funkci snížení – pokleku, který umožňuje vozidlu se naklánět při zastávkách, mohou postižení cestující snadno vystupovat a nastupovat.

CITIPORT Busworld 8jpg

CITIPORT  má navržený výkonný klimatizační systém o výkonové hodnotě 39 kW, s aplikací možného vytápění v jednotných rozvodech.

CITIPORT je dobře hodnocený z hlediska bezpečnosti, vybavený je systémem EBS který je rychle schopen reagovat díky elektronicky řízeným pneumatickým ventilům. Provozní brzdy jsou výkonově posíleny výkonným  intardérém  integrovaným také do brdového pedálu.

CITIPORT Busworld 10jpg

Nový městský autobus zajišťuje nejvyšší úroveň pohodlí pro řidiče. Kabina řidiče a její řešení zajišťuje oddělené soukromí, klid na práci při řízení. Zároveň však umožňuje také vynikající výhled do všech směrů. Nově navržené ergonomické řešení ovládaní prvků jsou pro řidiče nyní komfortně pohodlné. Přehled do všech směrů uvnitř vozidla i do exteriéru zajišťuje kamerový systém integrovaný do obrazovky na předním panelu.

Nový systém Multiplex CITIPORT zahrnuje nejnovější montážní technologie, nabízí flexibilní konstrukční a výrobní možnosti na základě potřeb zákazníků.

CITIPORT bude prezentován na trhu s agregáty: šesti stupňovou plně automatickou převodovkou ZF a šestiválcovým motorem CUMMINS, diesel Commonrail turbo, Euro VI, pod obchodní značku Anadolu Isuzu s novým logem na přídi vozidla.

text:  Zdeněk Nesveda – Buspress

foto: Viktor Wiesner

zdroj: Anadolu Isuzu

 Výhradním dovozcem autobusů ISUZU do České republiky je společnost TURANCAR CZ

CITIPORT Busworld 6

CITIPORT Busworld 9jpg

CITIPORT Busworld 11jpg

CITIPORT Busworld 4

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.