cz  Czech      uk  EN

BusLine spustil nové webové stránky www.busline.cz

 

BusLine nový web

 „Moderní informační technologie jsou stále na vzestupu a my si plně uvědomujeme jejich významnou úlohu. Komunikace s našimi klienty a zájemci o naše služby je pro nás prioritou a jedním z klíčových komunikačních nástrojů je i webová prezentace. Proto jsme se rozhodli k jejímu upgradu a spustili nové webové stránky. Hlavní změnou bylo nejen zkvalitnění designové podoby, ale především zpřehlednění jednotlivých odkazů a zlepšení správy webových stránek,“ uvedl Tomáš Roubiček, generální ředitel BusLine a.s.

Díky upgradu webových stránek byly naplněny dva stěžejní parametry, výraznější  a přehlednější design pro naše klienty a přívětivější funkčnost z pohledu uživatele. Nový web přináší svěží design a mnoho technologických novinek:

  •   Lepší optimalizace pro vyhledávače – Web je lépe průchodný pro Google
    a Seznam – dosahuje lepších pozic ve výsledcích vyhledávání.
  •  Optimalizace navigačních prvků – Zpřehlednili jsme složité menu
    a seskupení do hlavních sekcí.
  • Přechod na nový a především uživatelsky jednodušší redakční systém – Nové technologie (ASP.NET jazyk, jQUERY), došlo ke zrychlení načítání webu.
  • Import jízdních řádů – Došlo ke zjednodušení nahrávání jízdních řádů na web.

Kromě nových webových stránek www.busline.cz byl spuštěn i nový web cestovní kanceláře CK BusLine www.ckbusline.cz a také webová prezentace obecně prospěšné společnosti Dopraváček www.dopravacek.com.

 

TZ: BusLine

 

logo_busline_cmyk

 

Komentáře uzavřeny.