cz  Czech      uk  EN

Beulas Aura v novém kabátě!

Španělský karosář Beulas přichází na počátku roku na trh s inovovaným modelem dnes již legendární Aury s označením Beulas Aura HGL.  Nový čerstvý facelift  výrazně mění proporce přední masky, světlomety jsou nyní v jedné úrovni oblé křivky, směrovky trojúhelníkového tvaru opticky odlehčují celkový vzhled. Masku vhodně doplňuje stylizovaná jednoduchá lišta v barvě matného chromu. Na zadním čele nás na první pohled upoutají nová výrazná tvarově štíhlá koncová světla, která autobusu jednoznačně sluší. Oproti minulým modelům zaznamenáváme nové tvarování otvorů chlazení, tři nápadné štěrbiny pod zadním oknem dobře člení celkovou plochu.

Beulas Aura HGL 

 

Beulas, autobusy šité na míru

Beulas je jedním z mála světových výrobců luxusních autokarů, který se výborně dokáže přizpůsobit požadavkům zákazníků v takové šíři.  Beulas skutečně umí „ušít“ autobusy na míru. Příkladem je samotná AURA, kde jsou v nabídce v kategorii HGL podvozky a motory většiny světových výrobců (Volvo, Scania, MAN, Iveco, Mercedes) v provedení dvou i tří náprav.  Portfolio Aura nabízí například šest rozměrových modifikací v délkách 12,2 – 15m. Další skupinou v kategorii velkých autokarů jsou modely HDH Glory a patrové provedení autobusu Jewel, které společně s Aurou tvoří ucelený okruh všech možných rozměrů.

Beulas Aura – „Autobusy šité na míru“

Beulas Aura HGL – interiér 

Beulas Aura HGL – interiér

Beulas S.A.U. je rodinným podnikem

Historie rodinné firmy, kde staví karoserie autobusů již třetí generace rodu Beulasů, začala s výrobou skeletů automobilů s dřevěným rámem již v roce 1934. V současné době vyrábí firma více než tři stovky turistických autobusů ročně. Beulas vychází z tradice a zkušeností, autobusy z jejich dílny jsou výsledkem mistrovské práce s velkým podílem ručních operací. Díky tomu také získal Beulas nový odbyt, zejména patrových autobusů Jewel, a to do Skandinávie.

Více: Autobus BEULAS AURA je léty prověřená kvalita

Zastoupení Beulas v ČR – SolBus, kontakt  

text: Zdeněk Nesveda

foto: Beulas

 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.