cz  Czech      uk  EN

Autobusy STUDENT AGENCY odvezou až 8 milionů cestujících za celý rok 2015!

Student_Ageny_sluzby_autobus

Autobusy STUDENT AGENCY chystají další expanzi, pro kterou hledají až padesátku nových řidičů a pořizují nová vozidla. Nové spoje, posilování provozu stávajících spojů stejně jako pořízení 16 nových autobusů – jsou pilíře další expanze autobusů STUDENT AGENCY. Za letošní rok plánují žluté autobusy přepravit až 8 milionů cestujících.

Rozšíření počtu spojů například na lince Praha – Chomutov / Most, rozšiřování počtu spojů na mezinárodních linkách například do Německa, stejně jako posilování stávajících spojů ve vnitrostátní i mezinárodní dopravě tak, aby bylo možné uspokojit neustále rostoucí poptávku po cestování – to jsou hlavní pilíře další expanze autobusů STUDENT AGENCY.

Na její pokrytí STUDENT AGENCY aktuálně přijme až 50 nových řidičů autobusů, stejně jako rozšiřuje svou flotilu pořízením dalších 16 autobusů FUN&RELAX. Nové řidiče přitom STUDENT AGENCY hledá jak pro spoje z Prahy, tak i z Brna. Cíleně přitom oslovuje uchazeče také z mimopražských a mimobrněnských regionů – například ze severní Moravy, nebo z Ústeckého kraje, ale také ze Slovenska.

„ Pro naše spoje hledáme řidiče z celého Česka, ale také na Slovensku. Všem nabízíme zajímavou práci s nejmodernější autobusovou technikou ve střední Evropě a řízení nejlepších autobusů u nás. Zájemci se mohou okamžitě hlásit“, říká Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy STUDENT AGENCY.

 Nově STUDENT AGENCY rozšiřuje provoz na následujících linkách:

  • Od 3. 8. 2015 na trase Praha – Plzeň – Norimberk – Würzburg – Frankfurt nad Mohanem – Bonn – Kolín nad Rýnem – Düsseldorf / zpět – 3x týdně nový spoj s odjezdem z Prahy v 11.00 hodin (v pondělí, čtvrtek a sobotu) a odjezdem zpět z Německa v ranních a dopoledních hodinách (odjezd z Düsseldorfu v 8.00 hodin ráno vždy v úterý, pátek a v neděli).
  • Od 1. 9. rozšíření počtu spojů na trase Most / Chomutov – Praha, a to tak, že autobusy STUDENT AGENCY budou jezdit až v 10x denně v každém směru.
  • Posily stávajících mezinárodních spojů – pravidelně spoje jedoucí ve špičkových časech do destinací Bratislava, Budapešť či Vídeň jsou posilovány dodatečnými autobusy, stejně jako spoje na lince do Berlína, kde navíc od 1. 8. začíná STUDENT AGENCY s přepravou cestujících také na vnitrostátním úseku Drážďany – Berlín, a to za ceny od 5 eur.
  • Posily špičkových spojů na vnitrostátních linkách – například Brno – Praha, nebo Praha – České Budějovice – Český Krumlov apod., kde je zapotřebí reagovat na extrémní nárůst poptávky cestujících po přepravě.

„Vidíme, že se ekonomice daří – lidé mnohem více cestují a stále více využívají našich žlutých autobusů STUDENT AGENCY. Očekáváme, že letos ve žlutých autobusech v České a Slovenské republice přepravíme rekordní počet cestujících – a to až 8 milionů za celý rok 2015“, dodává Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy STUDENT AGENCY.

Nove_autobusy_SA

 16 nových autobusů FUN&RELAX

Kromě náboru 50 nových řidičů pořizuje STUDENT AGENCY do své flotily nové autobusy ve špičkovém provedení FUN&RELAX. Aktuálně se jedná o 16 nových autobusů Volvo a Scania v provedení FUN&RELAX – z čehož 10 jich posílí flotilu STUDENT AGENCY v Česku právě na výše uvedených rozšířených linkách; 6 pak bude směřovat na Slovensko, kde doplní flotilu žlutých autobusů pod značkou RegioJet.sk – a následně zajistí také provoz zcela nové linky Bratislava – Vienna Airport – Vídeň. Celkový počet autobusů ve žluté flotile tak aktuálně činí 173 vozidel.

TZ: STUDENT AGENCY

Reklama na BusPressu – klíč k dobrým obchodům

 

dekra_skola-MM

Komentáře uzavřeny.