cz  Czech      uk  EN

Velká láska k NEOPLANu trvající již 40 let

P_Coach_EOT_Biendl

Společnost Biendl Reisen převzala ve svém jubilejním roce 75. NEOPLAN  

Díky geografické blízkosti sídla firmy k výrobnímu závodu NEOPLAN v Pilstingu se zrodil dlouholetý obchodní vztah mezi společností Biendl Reisen a výrobcem autobusů patřícím od roku 2001 ke koncernu MAN Truck & Bus. Již v roce 1976 koupil pan Richard Gsottberger, starší, svůj první NEOPLAN, a sice Jetliner. Při příležitosti 40letého výročí své firmy převzal opět NEOPLAN, tentokrát Skyliner. Nápadný červený patrový autobus je zároveň celkově 75. NEOPLAN této společnosti.

foto nahoře: Jako 75. autobus značky NEOPLAN pořídila společnost Biendl Reisen model Skyliner. Současně byl předán také autobus NEOPLAN Cityliner.

Celá ta léta jsme byli s autobusy NEOPLAN vždy spokojeni. Proč bychom tedy měli cokoliv měnit?“, zdůvodňuje Richard Gsottberger, mladší, velikou věrnost značce. Ze současných celkových 25 vozidel ve flotile společnosti Biendl Reisen celých 23 autobusů nese logo NEOPLAN. „Kromě toho máme ve své blízkosti velmi dobrý servis, a tak jsme u značky MAN a NEOPLAN na správné adrese.“

U jubilejního vozidla se jedná o NEOPLAN Skyliner s plnohodnotnou výbavou. Do té mimo jiné patří zásuvky na mnoha sedadlech usnadňující cestujícím pohodlné používání elektronických přístrojů. Autobus disponuje systémem ABS, regulací prokluzu ASR, elektronickým brzdovým systémem EBS a elektronickým ukazatelem opotřebování brzdového obložení. O mimořádný komfort je postaráno díky elektronicky řízeným tlumičům MAN CDS (ComfortDriveSuspension). O svižnou jízdu se stará šestiválcový dieselový motor D2676 Euro6 se svými 505 k (371 kW).

H_Coach_Biendl

Prodejce Edgar Binder předal jubilejní vozidlo Richardu mladšímu a Richardu staršímu Gsottbergerovým ze společnosti Biendl Reisen (zleva).

Spolu s vozem NEOPLAN Skyliner odebrali Richard mladší a Richard starší Gsottbergerovi od prodejce Edgara Bindera, který se jim věnuje od začátku jejich podnikání, také ještě NEOPLAN Cityliner. Oba autobusy budou nasazovány na zájezdy, jízdy do zahraničí a pro podnikovou dopravu BMW mezi Mnichovem a Dingolfingem. Kromě toho Biendl Reisen zajišťuje množství sportovních zájezdů, mimo jiné pro hokejový tým Straubing Tigers.

TZ: MAN Truck & Bus Czech Republic

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.