cz  Czech      uk  EN

Autobusy ISUZU NovoCiti Life a Citibus budou jezdit na exotickém ostrově Réunion

V nejzazším koutě Evropské unie, na ostrově Réunion v Indickém oceánu, který je zámořskou provincií Francie bude za nedlouho jezdit flotila autobusů ISUZU NovoCiti Life a Citibus. Pro ostrovní společnost CASUD dodá výrobce Anadolu Isuzu celkem 45 autobusů NovoCiti Life a 15 modelu Citibus během tří let.

Ve svém projevu týkající se dodávky autobusů ISUZU uvedl generální ředitel Anadolu Isuzu Tuğrul Arıkan, že zvítězili v tendru pro dopravní společnost CASUD konaném v roce 2019 prostřednictvím francouzského distributora FCC a že jsou šťastní, že se podařilo během období COVID-19 uskutečnit tak důležitou dodávku.

Slavnostního předání prvních patnácti NovoCiti Life a pěti Citibusů 5. června 2021 se zúčastnili starostové regionů a také generální ředitel Anadolu Isuzu Tuğrul Arıkan. „Navzdory epidemii pokračujeme ve výrobě a vývozu, aniž bychom zpomalili. Naše vozidla jsou vybavená špičkovou technologií, kterou jsme vyvinuli v souladu s potřebami našich exportních trhů a v Evropě přitahují velkou pozornost. I přes globální zpomalení v důsledku epidemie nadále přijímáme domácí a mezinárodní objednávky. Naším cílem je zvýšit podíl v dalších segmentech na domácích i mezinárodních trzích prostřednictvím nových produktů, které letos představíme, a tím dosáhnout našich prodejních cílů.“ řekl Arıkan.

zdroj: Anadolu Isuzu

Model NovoCiti Life dobře známe i z českého prostředí, kde ho úspěšně nabízí importér TURANCAR CZ. Jedná se o významně technicky vyspělý „minibus“ s délkou necelých 8 metrů a kapacitou až 60 cestujících. První dodané autobusy jsou v ostrém provozu u českých dopravců vice než rok a vykazují dobré jízdní vlastnosti, bezporuchový a ekonomický provoz. Na základě kladných referencí TURANCAR eviduje další objednávky. NovoCiti Life máte možnost potkat na linkách v Kolíně, Pelhřimově, Praze, na Hradecku a nyní také ve Středočeském kraji.

Více informací o NovoCiti Life najdete zde.

ISUZU NovoCiti Life v Pelhřimově (foto: Zdeněk Nesveda)
Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.