cz  Czech      uk  EN

ARRIVA – cyklobusy 2014, léto je tady!

ARRIVA Cyklobusy

 

Nabídka rekreační přepravy – cyklobusy a skibusy

 

V letní sezóně 2014 budeme opět provozovat cyklobus Bečva.Více informací naleznete ZDE
 Rekonstrukce.pdf V zimní sezóně 2013/2014 budeme opět provozovat 2 skibusy v Beskydech. Více informací naleznete ZDE
  Provozovat budeme v zimní sezóně 2013/2014 rovněž několik skibusů v Jeseníkách. Více informací naleznete ZDE
Pravidleně provozujeme turistické autobusy do Jeseníků – viz. DALŠÍ INFORMACE

Od 7. června do 28. září 2014 budeme stejně jako každý rok provozovat cyklobusy v Beskydech. Více informací o beskydských cyklobusech naleznete ZDE .
   V letní sezóně 2014 budeme rovněž provozovat cyklobusy v oblasti Jeseníků. Jízdní řády, ceny a další informace naleznete ZDE .

CYKLOBUSY jsou běžné autobusové linky určené především pro přepravu cykloturistů s jízdními koly a pěších turistů, ale i všech ostatních cestujících. Jízdní kola jsou přepravována ve speciálních cyklovozících připojených za autobusy s kapacitou 18 až 28 jízdních kol.

SKIBUSY jsou běžné autobusové linky určené především pro přepravu lyžařů s lyžemi, ale i všech ostatních cestujících.

TURISTBUSY jsou běžné autobusové linky určené především pro přepravu pěších turistů, ale i všech ostatních cestujících. Autobusy nejsou speciálně uzpůsobené pro přepravu jízdních kol.

POTŘEBUJETE PŘEPRAVIT VĚTŠÍ SKUPINU CESTUJÍCÍCH do kteréhokoliv rekreačního střediska v České republice nebo v zahraničí ? Pak neváhejte kontaktovat naše pracovníky , vypravíme pro Vás speciální zájezdový autobus , který Vás doveze přímo až na místo určení !

Rezervace míst v cyklobusech a skibusech

Místenky do cyklobusů a skibusů si můžete zakoupit na adrese http://rsm.arriva.cz . Rezervace míst není povinná. Místenky si můžete dále zakoupit v naší kanceláři nebo u našich partnerů. Upozorňujeme, že pro víkendové přepravy je možné místenky zakoupit nejpozději v pátek do 14:00 hodin. Kanceláře prodávající místenky na cyklobusy a skibusy:

Kyvadlová doprava na Praděd

ARRIVA MORAVA a.s. provozuje v Jeseníkách pravidelnou kyvadlovou autobusovou dopravu z Karlovy Studánky na Ovčárnu, která je situována v nadmořské výšce 1300 m.n.m. přímo pod nejvyšším vrcholem Jeseníků – Pradědem. Ovčárna je v létě vhodným východiskem pěších a cykloturistických výletů, v zimě pak východiskem pro výlety na běžkách a oblíbeným střediskem sjezdového lyžování.

Jízdní řád kyvadlové dopravy Karlova Studánka – Hvězda – Ovčárna

Víkendové rekreační linky Ostrava – Beskydy a zpět

Pro Vaše víkendové výlety z Ostravy do Beskyd můžete vedle skibusů a cyklobusů využít i další rekreační linky ARRIVA MORAVA a.s., které Vás ráno dopraví na nejatraktivnější místa tohoto pohoří a odpoledne zpět do Ostravy.

Ostrava – Frýdek-Místek – Raškovice – Visalaje Ostrava – Frýdek-Místek – Ostravice – Staré Hamry – Bílá – Bumbálka – Horní Bečva – Rožnov pod Radhoštěm Ostrava – Frýdek-Místek – Palkovice – Frenštát pod Radhoštěm – Rožnov pod Radhoštěm – Hutisko-Solanec – Soláň – Velké Karlovice

Tipy na výlety

Společnost ARRIVA MORAVA a.s.pro Vás připravila tipy na výlety.  

Komentáře uzavřeny.