cz  Czech      uk  EN

80 autobusů MAN pro jihoafrickou provincii Limpopo

Veřejný dopravce, operátor  společnost North Transport Great (GNT) modernizuje vozový park novými autobusy  MAN Lion’s Explorer. V třínápravové verzi meziměstských autobusů je 80 míst k sezení, vzduchové odpružení podvozků je velmi praktické a komfortní i na šotolinových cestách ve venkovských oblastech.

Deset  autobusů  je již v provozu v GNT od července,  zbývající vozidla budou  dodány v listopadu. Autobusy jsou vybaveny motory MAN D20 common- rail  Euro III s výkonem 310 koní, doplněné automatizovanou převodovkou Tipmatic. Autobusy obsahují také komplexní řadu bezpečnostních systémů, jako je elektronický brzdový systém (EBS) a ABS.

Pro zajištění plynulého provozu autobusů MAN v GNT je proškolený servisní personál o správném užívání vozidel. Opravy a údržbu bude provádět MAN v autorizovaném servisu Unitrans v Polokwane v hlavním městě provincie Limpopo.

Great North Transport  bude  provozovat  autobusy ve svých střediscích Mokopane, Marble Hall a Hoedspruita. Odtud vozidla ujedou až sto kilometrů za den, převážně na šotolinových cestách. Se svou flotilou 540 autobusů GNT přepravuje přibližně 37 milionů cestujících ročně.

TZ: MAN

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.