cz  Czech      uk  EN

18. sraz RTO klubu v Lešanech již tuto sobotu!

18. sraz členů Klubu českých historických autobusů (KČHA - RTO Klub) a jejich autobusy se uskuteční již tuto sobotu 27. května (foto: Zdeněk Nesveda)

18. sraz členů Klubu českých historických autobusů (KČHA – RTO Klub) a jejich autobusy se uskuteční již tuto sobotu 27. května (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Autobusy Škoda 706 RTO a další v Lešanech teď v sobotu

Jenom připomínám všem příznivcům historických autobusů, že pravidelné jarní setkání se členy Klubu českých historických autobusů (KČHA – RTO Klub) a jejich autobusy se uskuteční již tuto sobotu 27. května v prostorách Vojenského technického muzea v Lešanech.  Převážnou část členské expozice tvoří nejrůznější  provedení  legendárního  autobusu Škoda 706 RTO, ale také i řada autobusů Karosa ŠL,ŠM a ŠD 11, čas však letí a mezi veterány se začínají objevovat i autobusy Karosa LC řady 730, tzv. KAROSY.

Zdeněk Nesveda

Sledujte autobusy Škoda 706 RTO na facebooku…

 

RTO KLUB Lešany 2016

RTO KLUB Lešany 2015

 

WWW.RTO-BUS.CZ

 

Klub českých historických autobusů (KČHA) – RTO Klub

je zájmovým sdružením vytvářejícím podmínky pro činnost osob v oblasti historických autobusů české výroby, který úzce spolupracuje s organizacemi zabývajícími se sběratelskou, restaurátorskou a muzejní činností v této oblasti.

Klub byl založen spontánně skupinou nadšenců a příznivců historických autobusů na sklonku roku 1999, oficiální registraci získal v roce 2001. KČHA – RTO Klub je jediným a současně nejdéle působícím celorepublikovým otevřeným subjektem se zmíněnou činností. Jednou ročně pořádá v hlavní sezóně celostátní sraz se zahraniční účastí, který je jakousi jednodenní presentací a poctou nádherným tvarům starých karoserií. Po skončení sezóny klub pořádá dvoudenní výjezdní zasedání pro členy klubu za účelem společně trávených chvil spolu s poznáváním technických či jinak souvisejících pamětihodností. Dvakrát do roka svolává členskou základnu a dle možností členů pořádá klubové výlety. Klub si neklade za cíle dosahovat met profesionálních společností ani jim nijak konkurovat, jeho činnost jede jinou cestou, založenou na ryze dobrovolné bázi negenerující žádný zisk.

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.