cz  Czech      uk  EN

100 let značky automobilů ISUZU – 9. 4. 1916

ISUZU 100 let. 1jpg

Zítra 9. dubna oslaví automobil pojmenovaný po japonské řece ISUZU sté výročí, kdy poprvé z výrobní linky v Tokiu v roce 1916 sjel úplně první vůz této skvělé japonské značky. Jedná se o předchůdce dnešního pickupu ISUZU D – MAX, jednoho z nejlepších a také nejrozšířenějších užitkových pickupů na světě. V Čechách propaguje a prodává japonské užitkové vozy v rámci uskupení „FOR ISUZU CZECH GROUP“ společnost ProScan a TURANCAR.CZ

ISUZU 100 let

ISUZU 100 let video

FOR ISUZU CZECH GROUP nový fenomén v obchodech značky ISUZU

Nové uskupení, které do českého prostředí přináší zákazníkům větší komfort v celém sektoru ISUZU. Dříve rozdělené oblasti se nyní nacházejí pod jednou střechou, jednou značkou „ FOR ISUZU CZECH GROUP“. Uskupení vzniklo na základě partnerské dohody společností ProScan a.s. a TURANCAR CZ s.r.o., které pokrývají největší část celého portfolia ISUZU v Česku. Oba účastníci nového projektu již nyní shodně tvrdí, myšlenka se ujala a přináší svoje ovoce v podobě nových zákazníků. ISUZU se v Česku představuje v jednotné platformě pro produkty: BUS, TRUCK, D-MAX, INDUSTRIAL ENGINES. Obchod ISUZU je nyní v rukách dvou zkušených lídrů, ProScan a.s. úspěšně obchoduje s nákladními vozy 20 let a TURANCAR CZ 12 let. Uskupením vznikla výborná technická servisní základna a dobré operativní zásobování náhradními díly pro celou zmíněnou oblast.

FOR ISUZU CZECH GROUP nabízí:

prodej autobusů, nákladních vozů od 3,5 do 14t, pickupů D – MAX, servis a prodej náhradních dílů, novým odvětvím je ISUZU Industrial Engines, prodej dílů převážně pro stavební stroje. Nyní zákazník nemusí pracně pátrat, aby získal informace o některé z oblastí ISUZU, vždy se dočká fundované odpovědi na jednom ze dvou čísel, případně e – mailu.

KONTAKTY:

Logo For Iszu1

100 LET ISUZU

ISUZU 100 let. 2jpg

ISUZU D – MAX 2016, prodává  v ČR autorizovaný prodejce ProScan a.s. foto: Zdeněk Nesveda

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.