cz  Czech      uk  EN

ISUZU na AUTO MOTO SHOW Pardubice 2014

ISUZU-TURQUOISE-Pardubice-20121

Na tradiční jarní výstavě AUTO MOTO SHOW & cestování 2014 v Pardubicích ve dnech 17. a 18.5. se poprvé ve společné expozici ISUZU objeví lehký nákladní automobil model   P75 Euro 5 a midibus NOVO NEW Ultra Euro 5. Společnosti  ProScan a TURANCAR CZ propagují značku ISUZU ve světle pozitivního vnímaní lehkých užitkových vozidel.  Vozidla ISUZU nabízí široké spektrum možného využití v oblasti nejen drobného podnikání, ale také v komunální sféře.  Nákladní vozidla a autobusy ISUZU se uplatní všude tam, kde potřebujeme zajistit ekonomicky úsporný a spolehlivý provoz.

PROSCAN

 ProScan a.s. – ISUZU  P75 Euro 5

Nákladní automobil z rodiny ISUZU, který společnost ProScan představí na výstavě AUTO MOTO SHOW v Pardubicích je opatřeni ocelovou uhlířskou sklápěcí nástavbou s objemem korby cca 8 m3. Provozní hmotnost je 4030 kg včetně pásového dopravníku. Celková hmotnost vozidla je 7,5 tuny. Zatížení na nápravy přední/zadní je 3100/6000 kg. Výrobce nástavby je OSONA PLZEŇ a.s.

Více o ISUZU  P75 Euro: P75 Euro 5 rozměry  P75 Euro 5 technika

TURANCAR CZ

TURANCAR CZ s.r.o. – ISUZU NOVO Ultra Euro 5

Midibus ISUZU NOVO Ultra přestaví společnost TURANCAR CZ na AUTOMOTO SHOW v Pardubicích v provedení zájezdové verze pro 28 osob. Délka autobusu 7 m vyhovuje potřebám zejména pro městskou turistiku incamingových cestovních kanceláří.

Více o ISUZU NOVO Euro 5 ZDE  

 Zdeněk Nesveda – BusPress

Těšíme se na setkání s vámi na výstavě AUTOMOTO SHOW & cestování 2014

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.