cz  Czech      uk  EN

Zítra začíná v Praze veletrh CZECHBUS

Veletrh CZEHBUS 2017 na Výstavišti Praha (foto: Zdeněk Nesveda)

Veletrh CZEHBUS 2017 na Výstavišti Praha (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Holešovické výstaviště ovládne od 21. do 23. 11. 2017 již sedmý ročník specializovaného veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS 2017

 

Již posedmé uzavře letos ve dnech 21. – 23. listopadu evropskou sezónu veletrhů s autobusovou tematikou středoevropský veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS. Výstaviště v Praze – Holešovicích zaplní ovšem nejen autobusy a trolejbusy, v portfoliu veletrhu zaujímají významné místo komponenty, zařízení a doplňky pro výrobu busů a jejich provoz, informační a IT technologie a v neposlední řadě náhradní díly a garážová a servisní technika. Veletrh se stal pravidelným každoročním setkáváním dopravců a vůbec lidí z oboru s výrobci ke konci roku – v nejlepším čase pro bilancování i plánování investic pro další období.

Nadcházející ročník Czechbusu opětovně svojí záštitou podpořilo Ministerstvo průmyslu a obchodu, ministr dopravy Dan Ťok a také prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Hanák. Generálním partnerem letošního ročníku se stalo Sdružení dopravních podniků ČR, odbornými partnery Sdružení automobilových dopravců ČESMAD Bohemia, Sdružení pro dopravní telematiku, SISA – Sdružení importérů a výrobců součástí automobilů a servisní techniky, Centrum služeb pro silniční dopravu a další.

Novým partnerem veletrhu se stává ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA, a. s. Tradiční soutěž o nejlepší expozici ve dvou kategoriích – do 100 m2 a přes 100 m2 se letos bude konat pod názvem: ARRIVA GRAND PRIX CZECHBUS 2017.

Každopádně bude letošní 7. ročník veletrhu CZECHBUS bohatší na novinky než tomu bylo loni. Podstatné je, že jen pouhé tři týdny po světových premiérách na veletrhu v belgickém Kortrijku se řada premiérových autobusů rychle přestěhuje do Prahy do expozic významných značek. Platí to téměř o všech vystavovatelích, i když někteří sázejí zatím na moment překvapení a počítají s odhalením svým „bonbonků“ až přímo na veletrhu.

Byla potvrzena prezentace těchto 22 značek nových autobusů: SOR, IVECO Bus, MAN, NEOPLAN, VOLVO, SCANIA, VDL BUS & Coach, MERCEDES- BENZ, SETRA, VAN HOOL, TURANCAR – ISUZU, ŠKODA Electric, EKOVA Electric, MERCUS Bus, ROŠERO, KHMC, Dekstra Bus, BUS Plan, SPRINT Car Bus, IB Group – King Long Buses, MAVE, KAR Group.

Letos budou moci návštěvníci spatřit autobusy nejen v Pravém křídle Průmyslového paláce, významně ovšem také v křídle Levém a samozřejmě na ploše před Palácem. Po ničivé vichřici nebude z důvodů hrubého poškození střechy v provozu Střední hala, ovšem vše se podařilo uspořádat tak, že veletrh nezaznamená žádnou újmu. O volnou výstavní plochu je také zájem tradičně velký: IVECO Bus zde ukáže osm busů, SOR tři, EVOBUS tři, SCANIA dva, VDL, FLIX Bus dva, KHMC jeden, BUSPlan čtyři, MAVE tři, Turancar – ISUZU tři a další.

Na veletrhu se představí, kromě většiny významných světových značek autobusů, vystavovatelé z Česka, Slovenska, Polska, Rakouska, Švýcarska, Německa, Turecka a Číny.

První den veletrhu, od 9.00 do 12.45. proběhnou postupně tiskové konference IVECO Bus, ŠKODA Electric, SOR, Evobus a Ekova Electric.

Slavnostní zahájení se koná v úterý 21. 11. ve 13.00 hod. v Pravém křídle Průmyslového paláce .CZECHBUS bude otevřený ve dnech 21. – 23. listopadu, od 9.00 do 17.00 hod.

Více a aktuality na www.czechbus.eu

  • Vstupné:
  • Základní vstupné: 150,- Kč
  • Odborníci po registraci: 100,- Kč
  • děti do 15 let zdarma

 

Rubrika CZECHBUS na portálu BusPress, čtěte zde…

 

 

reklama

.

.

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

.

.

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.