cz  Czech      uk  EN

Velká autobusová fotosoutěž o 3 ceny, každá v hodnotě 20 000 Kč!

ceny

Přihlaste se do fotosoutěže a hrajte o 3 ceny, každá v hodnotě 20  000 Kč!

Řidiči a řidičky autobusů, od 1. 5. máte možnost vyhrát hodnotné ceny v podobě elektroniky či výbavy do auta za 20 000 Kč! Stačí, když pošlete svou fotografii do Fotosoutěže pro řidiče autobusů, kterou vyhlašují generální partneři soutěže: Czechbus – veletrh silniční dopravy, CASH BACK – jež zajištuje nárokování DPH zaplaceného v zahraničí nejen dopravcům a Vega Tour – přední zájezdový dopravce. Fotosoutěž probíhá od 1. 5. do 15. 10. na stránkách:

www.mujautobus.cz

 

Soutěžit můžete ve třech kategoriích:

ikony-01

a) Můj bus, můj hrad

 

V kategorii „Můj bus, můj hrad“ se můžete pochlubit svým vkusně či zábavně vyzdobeným autobusem – ať už zvenku (např. originální polepy) nebo uvnitř (např. kabina řidiče).

ikony-02

b)Jezdím busem, cestou, lesem

 

Do kategorie „Jezdím busem, cestou, lesem“ posílejte fotografie Vašeho autobusu na oblíbených, netradičních či krásných místech naší republiky nebo ve světě.

ikony-03

c) Malé trable s velkým busem

 

Do kategorie „Malé trable s velkým busem“ zasílejte kuriózní fotografie situací, jež se Vám přihodily při řízení autobusu.

 

  • Každý soutěžící bude odměněn volnou vstupenkou na veletrh Czechbus 2015 a slevou na roční profesní školení u Autoškoly a akreditovaného školicího střediska Vega Tour.
  • Hlasování probíhá po celou dobu soutěže, proto jakmile se přihlásíte, nezapomeňte svou fotografii sdílet s rodinou, přáteli a kolegy, abyste nasbírali co nejvíce hlasů!
  • Vyhlášení a výstava vítězných fotografií proběhne na veletrhu Czechbus, 24. – 26. 11. 2015 v Praze.

 

b-08

BusPress – MEDIÁLNÍ PARTNER

 

dekra_skola MM

Komentáře uzavřeny.