cz  Czech      uk  EN

Veletrh CZECHBUS není v ohrožení a uskuteční se na Výstavišti Praha

Jan Novotný odmítá veškeré spekulace o veletrhu CZECHBUS (foto: Zdeněk Nesveda)

Jan Novotný odmítá veškeré spekulace o veletrhu CZECHBUS (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Včera večer jsem obdržel zprávu od organizátora veletrhu, kde vysvětluje současnou situaci, která nastala po vichřici z minulého týdne a vážně poškodila střechu na střední části Průmyslového paláce. Obecná senzacechtivost sebou přináší nejrůznější spekulace a zaručené černé scénáře o tom, že veletrh nebude, nebo se bude konat někde  jinde. Nic takového se nezakládá na pravdě, vichřice určitě částečně situaci zkomplikovala, ale organizátorům se podařilo situaci vyřešit a vysvětlují to v následující zprávě.

Zdeněk Nesveda

Zpráva Jana Novotného ze společnosti INCHEBA EXPO PRAHA

Určitě úsilí o senzaci, možná zvědavost anebo také škodolibost – to i jiné věci mohou stát za „zaručenými“ informacemi, že prý letošní CZECHBUS nebude. Přes nepřízeň osudu či spíše počasí je nutno konstatovat: 7. ročník veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS se uskuteční v původním termínu, tedy od úterý 21. do čtvrtka 23. 11. 2017.

Ano, ničivá vichřice (náraz o rychlosti větru až 180 km/hod.) v neděli 29. října dokonale „rozebrala“ střechu Střední haly Průmyslového paláce Výstaviště v Holešovicích. Tento výstavní prostor je nyní na několik měsíců uzavřen a stále probíhají práce na likvidaci zbytků střechy.

 Protože sanační práce potrvají až do 11. listopadu, nebylo možné uskutečnit původní záměr organizátora, INCHEBA EXPO Praha, tedy stavbu náhradní montované haly před Palácem. Díky obrovskému pochopení vystavovatelů se však podařilo téměř nemožné – až na pár výjimek (konkrétně 2), přesunout všechny firmy ze Střední haly do Levého křídla. V tomto prostoru tedy bude opravdu plno – a kromě klasických expozic zde bude vystaveno i na dvacet autobusů!

Letošní veletrh totiž bude v mnohém výjimečný. Představí až závratné množství novinek a premiér. A stále přibývají vystavovatelé – nejaktuálnějším premiérou je prezentace aktivního dopravce – společnosti FLIX Bus, která v Levém křídle bude prezentovat linkový bus SETRA o délce víc jak 13 m a na volném ploše před Palácem hned 2 patrové krasavce – Van Hool a SETRA.

“ data-wplink-url-error=“true“>Jan Novotný

 

Aktuální informace průběžně na http://www.czechbus.eu/

 

JEDEME DÁL!

.

.

Stálá rubrika CZECHBUS na portálu BusPress, čtěte zde…

.

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

.

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.