cz  Czech      uk  EN

V nové generaci vozidel Scania můžete používat systém Apple CarPlay

Multimediální systém ve Scanii bude nově pracovat s Apple CarPlay (foto: Scania)

Multimediální systém ve Scanii bude nově pracovat s Apple CarPlay (foto: Scania)

Nyní může být váš iPhone plně integrován do multimediálního systému ve vozidlech značky Scania

  • Díky CarPlay se vám obsah telefonu bude zrcadlit na displeji multimediálního systému
  • Bezpečněji a jednodušeji tak můžete telefonovat, vybírat oblíbenou hudbu, diktovat sms zprávy nebo také využívat funkcí Apple Maps
  • Navíc díky hlasové asistentce Siri můžete zadávat příkazy, aniž byste se museli přestat věnovat řízení.

Scania integruje Apple CarPlay do informačního systému vozů nové generace, což umožňuje inteligentní, bezpečný a bezproblémový přístup ke všem funkcím iPhonu. Scania je mezi prvními, kdo nabízí Apple CarPlay u těžkých nákladních vozidel.

„Multimediální systém ve Scanii bude nově pracovat s Apple CarPlay, což je bezpečnější a promyšlenější způsob jakým můžete používat svůj iPhone na cestách,“ říká Björn Fahlström, viceprezident produktového managementu nákladních vozů Scania. „Apple CarPlay budou podporovat všechna vozidla od června 2017. Starší multimediální systémy ve vozech Scania lze aktualizovat, pokud podporují zadávání hlasových příkazů. Zavedením této funkce Scania nabízí ještě větší komfort obsluhy a zvýšenou bezpečnost. A to řidiči kamionů, kteří za volantem stráví spoustu času, určitě velmi ocení.”

Funkce Apple CarPlay bude k dispozici pro zákazníky, kteří mají ve své Scanii multimediální systém se 7” dotykovým displejem (AUS4) podporující zadávání hlasových příkazů. Na zařízení od společnosti Apple musí být nainstalován operační system iOS 7 nebo novější a k multimediálnímu systému se připojuje pomocí USB kabelu.

„Toto je další příklad toho, že Scania stále nabízí inovativní služby a funkce v nové generaci nákladních automobilů,“ říká Fahlström. „Apple CarPlay je špičkovou technologií, kterou budeme již brzy nabízet v našich vozidlech.“

 

 

RUBRIKA SCANIA na portálu BusPress, čtěte zde…

Scania je součástí společnosti Volkswagen Truck & Bus GmbH a jedním z předních světových výrobců nákladních vozidel a autobusů určených na těžkou dopravu. Kromě toho je Scania vedoucím dodavatelem motorů pro průmysl a lodní dopravu. Produkty založené na službách představují stále rostoucí podíl na aktivitách společnosti a přinášejí zákazníkům automobilky Scania úsporná dopravní řešení a maximální dobu provozu. Scania navíc nabízí i finanční služby. Společnost zaměstnává kolem 44 000 lidí a působí v přibližně 100 zemích. Činnosti týkající se výzkumu a vývoje se soustřeďují ve Švédsku a výroba probíhá v Evropě a Jižní Americe, přičemž společnost má k dispozici zařízení pro globální vzájemnou výměnu komponentů i kompletních vozidel. V roce 2015 dosáhly čisté tržby společnosti celkem 95 miliard švédských korun a čistý příjem činil 6,8 miliardy švédských korun. Tiskové zprávy společnosti Scania jsou k dispozici na stránce www.scania.com.

TZ: Scania

 

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.