cz  Czech      uk  EN

Turistický autobus ISUZU VISIGO v Česku zdomácněl!

Visigo Red Monster 2016_4

Obliba u VISIGO stoupá

Autobus ISUZU VISIGO se v Čechách poprvé objevil na konci léta roku 2014, představil ho novinářům a dopravcům výhradní český dovozce autobusů ISUZU firma TURANCAR CZ. Po dvou letech, kdy zpočátku všichni kolem novinky opatrně našlapovali a nový autobus dopravci testovali, můžeme s klidným svědomím říct, že ISUZU VISIGO v českém prostředí zcela zdomácnělo. VISIGO je nyní prodejně nejúspěšnější na trhu ve své kategorii ze všech dovozových autobusů. Viktor Wiesner, jednatel společnosti TURANCAR CZ situaci přirovnává k náběhu prodeje, jaká byla i u předchozích modelů Turquoise a Novo Ultra. Možná, jenom s tím rozdílem, že u VISIGO se jedná o skutečnou novinku s naprosto odlišnou koncepcí celé konstrukce. Je zajímavé pozorovat, jak česká dopravní veřejnost novinku postupně přijímá. VISIGO má také určitou dávku štěstí, že obdobné modely autobusů jiných značek z dovozu, které se v Česku několikrát již také objevily, nenašly ve větší míře u dopravců uplatnění. Situaci také velmi usnadňuje silné postavení společnosti TURANCAR CZ.  Společnost TURANCAR CZ navazuje na produktovou řadu dalších menších modelů, které v inovovaných modifikacích nabízí již od roku 2004.  Do současné doby skupina TURANCAR prodala dvanáct autobusů VISIGO a již nyní eviduje další objednávky.

Visigo Red Monster 2016_6

Viktor Wiesner, jednatel společnosti TURANCAR CZ, říká: „nyní prodáváme autobusy ISUZU jako v dobách naší největší slávy a velký podíl na tom má také model VISIGO“ foto: Zdeněk Nesveda

VISIGO vyplnilo prostor na trhu

Stále musíme však chápat VISIGO i oba menší modely pouze jako kategorii „MIDI“, která je vždy pouze doplňkem ve flotilách dopravců k velkým autobusům. ISUZU je z našeho pohledu jednoznačně nejlepší alternativa k doplnění zájezdového autoparku.

VISIGO je přesná velikost turistického autobusu, který v českém prostředí dlouhodobě schází, jedná se o chybějící rozměr mezi „třicítkou“ a dospělým autobusem s padesáti místy. VISIGO má oproti svým menším předchůdcům nespornou výhodu, svými parametry se blíží k vyspělým autokarům. Je to dáno novou koncepcí s umístěním motoru v zadní části a velkými zavazadlovými prostory o ojemu více než 5mᶾ. Nepleťme si VISIGO s luxusním Coachem, je to stále jenom nízký turistický, ovšem dobře vybavený autobus, se kterým se nemusíme bát vyrazit na středně dlouhé cesty po Čechách, ale v rámci Evropy. VISIGO přináší českým dopravcům další možnou variantu pro efektivní komfortní dopravu.

TECHNICKÉ PARAMETRY ISUZU VISIGO ZDE

ISUZU VISIGO na veletrhu CZECHBUS 2016

Na tradiční autobusové výstavě CZECHBUS 2016, která se uskuteční ve dnech 22. Až 24. listopadu na Výstavišti Praha v Holešovicích, TURANCAR CZ představí nejnovější model VISIGO 2017, který se právě připravuje ve výrobním závodě. Expozici ISUZU najdete v pravém křídle Průmyslového paláce, ale i na venkovních plochách. ISUZU se zde představí v rámci uskupení „FOR ISUZU CZECH GROUP“ s kompletním evropským portfoliem: BUS, TRUCK, VAN, INDUSTRIAL ENGINES.

Zdeněk Nesveda

ISUZU KONTAKTY: tel.: +420 251 610 250 – isuzu@turancar.cz

 

Logo For Iszu1

Visigo Red Monster 2016_13

Obliba u VISIGO stoupá, nejnovější model ISUZU VISIGO 2016, foto: Zdeněk Nesveda

Visigo Red Monster 2016_3

Obliba u VISIGO stoupá, nejnovější model ISUZU VISIGO 2016, foto: Zdeněk Nesveda

Visigo Red Monster 2016_2

Obliba u VISIGO stoupá, nejnovější model ISUZU VISIGO 2016, foto: Zdeněk Nesveda

Visigo Red Monster 2016_1

Obliba u VISIGO stoupá, nejnovější model ISUZU VISIGO 2016, foto: Zdeněk Nesveda

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

 

 

Komentáře uzavřeny.