cz  Czech      uk  EN

TURANCAR CZ získal cenu ISUZU za kreativitu

Zprava,  generální ředitel výrobního závodu Anadolu ISUZU Turgul Arikan, Viktor Wiesner jednatel TURANCAR CZ, ředitel exportu Hakan Kefoglu, exportní manager pro ČR Murat Dedeoglu a  Seyda Simsek

Zprava, generální ředitel výrobního závodu Anadolu ISUZU Turgul Arikan, Viktor Wiesner jednatel TURANCAR CZ, ředitel exportu Hakan Kefoglu, exportní manager pro ČR Murat Dedeoglu a Seyda Simsek

 

Viktor Wiesner, jednatel společnosti TURANCAR CZ přebral minulý týden v Istanbulu na setkání evropských prodejců ISUZU prestižní cenu nejkreativnějšího evropského distributora autobusů ISUZU. Ocenění se týká v Česku vyvinutého modelu výletního autobusu ISUZU Novo Cabrio, který se poprvé oficiálně představil v listopadu 2018 na veletrhu CZECHBUS v Praze.

 

 

ISUZU Cabrio vychází ze standardního, sériově vyráběného modelu ISUZU Novo Lux nebo Ultra. Velmi sofistikovaný způsobem je zde odstraněna střešní skořepina včetně klimatizace a nahrazena speciální rolovací střechou složenou ze dvou částí. Materiál použitý na roletu vykazuje mimořádně dobré mechanické a izolační tepelné vlastnosti a plně nahrazuje původní střechu i za nepříznivého počasí v zimním období. Vozidlo zůstává vybavené plnohodnotnou výkonnou klimatizační jednotkou zabraňující zamlžovaní oken. Elektrická boční okna zapuštěně ve svislých lištách se dají otevřít až dvou třetin ze své výšky.

ISUZU Novo Cabrio je prvním autobusem svého druhu na českém trhu, který si zachová i jako kabriolet plnohodnotné vlastnosti běžného autobusu s flexibilním využitím. Zachován je plný počet míst s kapacitou až 29 cestujících včetně dvojích nástupních dveří. Vysoké užitné hodnoty nové Cabrio dosahuje díky unikátnímu řešení otevírání střechy a bočních oken s maximálním využitím původních komponentů tovární výroby.

ISUZU Novo Cabrio je ideálně využitelné pro incomingovou turistiku, jak ve městech, tak i v přírodě. Dokážeme si ho však také představit i na projížďky v safari parcích. Cestovní kanceláře mají nyní díky ISUZU Cabrio jedinečnou možnost stavět nové atraktivní programy pro svoje klienty. Obchodní úspěch NOVO je postavený na velmi příznivé ceně, celkově jednoduché konstrukci, nenáročnosti a mimořádné obratnosti při manévrovaní v uličkách historických měst.

Veškeré další informace o novince získáte u výhradního distributora autobusů ISUZU společnosti TURANCAR CZ

E – mail: isuzu@turancar.cz

GSM: 00420 776 111 113

 

.

.

 

.

.

.

.

Výrobní závod Anadolu ISUZU nabízí autobusy prostřednictvím národních dealerů, jejich počet strmě stoupá tak, jak se o autobusy ISUZU v Evropě zvyšuje stále zájem, z nedávných 24 distributorů je jejich v současnosti 44 a předpokládá se v brzké době navýšení až 64. Během tří let výrobce zvýšil obrat o 100%, za rok 2018 dosáhl 100.000.000,- USD. Do roku 2023 vstoupí Anadolu ISUZU na trhy v Rusku a USA.

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.