cz  Czech      uk  EN

TURANCAR CZ, přední český obchodník s náhradními díly ISUZU

obr. 4_ ISUZU servisní centrum Praha- Stodůlky

Renomovaný importér a výhradní dovozce autobusů značky ISUZU do České republiky, společnost TURANCAR CZ, je také významným obchodníkem s náhradními díly ISUZU. TURANCAR CZ zásobuje české zákazníky náhradními díly v celém rozsahu japonské značky. Nyní, díky aktivitám uskupení „ FOR ISUZU CZECH GROUP“, které vzniklo z iniciativy společnosti TURANCAR, jsou velmi lehce dosažitelné veškeré díly pro sektor BUS, TRUCK, D – MAX a INDUSTRIAL ENGINES.

obr. 3_ ISUZU náhradní díly 2

Originální náhradní díly v celém segmentu značky ISUZU – BUS, TRUCK, D – MAX, INDUSTRIAL ENGINES

obr. 2_ISUZU náhradní díly 1

Originální náhradní díly v celém segmentu značky ISUZU – BUS, TRUCK, D – MAX, INDUSTRIAL ENGINES

TURANCAR CZ – specialista pro dodávky dílů ISUZU INDUSTRIAL ENGINES

ISUZU INDUSTRIAL ENGINES je samostatná specializovaná kategorie, jenž se zabývá expresními dodávkami dílů pro motory zemních a těžkých stavebních strojů značek Hitachi, JCB, Kobelco, Case, Sumitomo, Takeuchi, Aichi, Ausa, Hyundai, Kato, Hidromek, TCM, Daewoo Doosan, Sany, Bobcat, Furukawa, Hokuetsu, IHI, Iseki, John Deere, Terex aj. Obchodník deklaruje expresní dodávky veškerých těchto dílů v rozsahu 2 – 3 pracovních dní.

„Motory jsou srdcem Isuzu Motors Limited, lídra, který vyprodukoval a do celého světa vyvezl více než 20 milionů naftových motorů. Výrobky Isuzu se vyznačují spolehlivostí a dlouhou životností, bezchybně obstály ve zkoušce času“.

obr. 1_ ISUZU Industrial Engines 1

Logo For Iszu1

FOR ISUZU CZECH GROUP, nový fenomén ve službách ISUZU

Po dvanácti letech úspěšného podnikání na českém trhu dosáhla společnost TURANCAR CZ nejvýznamnějšího postavení díky zkušenostem a detailním znalostem světové struktury značky ISUZU. Je první firmou v Čechách, které se společně s obchodním partnerem, společností ProScan a.s., podařilo sjednotit veškeré, dříve roztříštěné segmenty ISUZU pod jednu střechu. Pro zákazníka to znamená, že dnes je jedno, zda si potřebuje koupit šroub do kola, motor do bagru nebo celý autobus, případně náklaďák, vždy vše vyřídí na jediném kontaktu FOR ISUZU CZECH GROUP.  Na stejném kontaktu vyřídí zákazník veškeré další záležitosti v otázkách servisu, údržby, oprav a financování nových automobilů v celém zmiňovaném segmentu.

LOGO_isuzu_turancar

 TURANCAR CZ

Firma TURANCAR CZ vznikla v roce 2004, od té doby je výhradním dovozcem autobusů značky ISUZU do České republiky. TURANCAR je svébytně propojený se značkou ISUZU, kterou prezentuje na výstavách, veletrzích a v motoristických mediích. TURANCAR prostřednictvím FOR ISUZU CZECH GROUP nabízí celé v Evropě dostupné portfolio ISUZU. V základní nabídce jsou turistické autobusy „midi“, VISIGO pro 39 osob, TURQUOISE pro 32 osob a NOVO Ultra pro 28 osob, nákladní vozy od 3,5 do 11t a pickupy ISUZU D – MAX. Nabídka také obsahuje a zpřehledňuje již zmíněnou oblast ISUZU INDUSTRY, dodávky dílů pro motory zemních a stavebních strojů. TURANCAR CZ dokáže rychle a operativně uspokojit zákazníky ISUZU ve všech oborech značky. Zákazníci nejvíce oceňují osobní přístup, profesionalitu, zájem a vysoké nasazení při vyřizování požadavků a příkladná alternativní řešení jejich případných problémů.

text, foto: Zdeněk Nesveda

Kontakt:

TURANCAR CZ, s r.o.

Bavorská 856/14 – 155 00   Praha 5

GSM: 776 111 113

e-mail:isuzu@turancar.cz

www.turancar.cz

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.