cz  Czech      uk  EN

STUDENT AGENCY bombarduje konkurenci „ŽLUTOU BOMBOU“

 

SA 1

Poznámka redakce. Dopravní společnost STUDENT AGENCY v prvních březnových dnech nasadila zbraň nejvyššího kalibru, kterou nazývá „ŽLUTÁ BOMBA“. Je to evidentní ofenzíva proti rozpínající se zelené konkurenci FlixBus. Dopravní ředitelka SA Ivana Kašická zmiňuje nasazení nových luxusních autobusů v průběhu měsíce března. STUDENT AGENCY také spoléhá na věrnost svých zákazníků, kterým oproti konkurenci poskytuje zatím nedostižné služby na palubě. Palubní zábava, občerstvení a příjemní stevardi je vychytaný tah, na který cestující zjevně stále slyší. Jak dopadne pošťuchovaní mezi zelenými a žlutými je přinejmenším zajímavé sledovat.

Zdeněk Nesveda – BusPress

Amsterdam, Miláno, Kodaň, Ženeva a další – celkem 12 TOP evropských destinací nyní jenom za 270 Kč !

Autobusový dopravce STUDENT AGENCY přichází s kampaní „ŽLUTÁ BOMBA“ pro své zákazníky, kdy od 29. 2. dává do prodeje stovky jízdenek z Prahy do dvanáctky TOP evropských destinací za super cenu 270 Kč nebo-li 9,90 EUR.

„Touto cenovou bombou startujeme baliček řady změn a novinek pro naše cestující, které máme připraveny na letošní jaro. Již tento týden jsme spustili do prodeje novou destinaci Essen, od poloviny dubna pak chystáme novinky a rozšíření na trasách do Vídně, Berlína a Kodaně. Změny se dotknou také našich spojů na Slovensko a do Maďarska a v průběhu března také očekáváme první dodávku zcela nových nejmodernějších autobusů, které budou postupně během jara nasazovány na naše mezinárodní linky,“ říká Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy STUDENT AGENCY a REGIOJET.

  • Jízdenky ŽLUTÁ BOMBA jsou ideální například na výlet jednotlivců nebo párů v brzkém jarním termínu.
  • Nákup jízdenek ŽLUTÁ BOMBA se řídí následujícími podmínkami:
  • Termín prodeje jízdenek je od pondělí 29. 2. do pátku 4. 3. nebo do vyprodání
  • Období cesty musí být od 1. do 15. 3.- a to v kterémkoli směru na příslušné trasy
  • Jízdenky jsou v prodeji na spoje z Prahy nebo do Prahy do a z Amsterodamu, Hamburku, Frankfurtu nad Mohanem, Kolín nad Rýnem, Düsseldorf, Hannover, Kodaň, Miláno, Mnichov, Curych, Ženeva, Paříž
  • Jízdenky ŽLUTÁ BOMBA jsou v prodeji výhradně přes internetové stránky www.studentagency.cz nebo www.regiojet.cz nebo přes mobilní aplikaci.
  • Fixní cena je 270 Kč nebo 9,90 EUR – a to v jakémkoli směru na zvolené trasy. Na jeden nákup je možné pořídit maximálně dvě jízdenky, počet jízdenek je omezen.

Akci ŽLUTÁ BOMBA provází  komunikační kampaň na internetu a na Facebookovém profilu autobusů STUDENT AGENCY.

TZ: STUDENT AGENCY

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE, WWW.CZECHBUS.EU

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA MALÝCH AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

,

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.