cz  Czech      uk  EN

Přehlídka historických autobusů RTO KLUBU – Lešany 2015, již v sobotu 23.5.

RTO snídaně MNejvětší česká přehlídka historických autobusů domácí výroby se tradičně uskuteční ve Vojenském technickém muzeu v Lešanech.  Autobusy v převážné míře Škoda 706 RTO se vydají do Lešan již po 16. Jsou to i pro mě nostalgické vzpomínky na dobu, kdy jsem část profesního života za volantem RTOčka strávil. Zdeněk Nesveda – BusPress

„Než vyrazíte dejte si pořádnou RTO snídani“

ŠKODA 706 RTO na facebooku

Facebook isuzu

Program 16. Srazu Klubu českých historických autobusů Lešany 23.5. 2015

  1. celostátní sraz českých historických autobusů s tradičním programem pořádáme letos opět v areálu Vojenského technického muzea v Lešanech v den zahájení sezóny.

8:30 sraz účastníků akce na autobusovém nádraží v Týnci nad Sázavou 8:45 společný přesun kolony autobusům do muzea v Lešanech (Při formování kolony, respektive již při nájezdu do nevelkého autobusového nádraží v Týnci nad Sázavou dejte, prosím, přednost v pořadí vozům staršího data výroby.) 9:30 počátek presentace autobusů ve vojenském areálu NEODCHÁZEJTE A VYČKEJTE U VOZU NA KLUBOVOU REGISTRACI 12:00 – 14:00 otevřena klubová kancelář 14:00 předání dojezdových diplomů 14:30 ukončení presentace, následný odjezd zpět do Týnce n.S. 16:00 ukončení srazu na autobusovém nádraží v Týnci n.S. Klub českých historických autobusů nabízí zdarma veřejnosti svezení z Týnce nad Sázavou do prostoru muzea v Lešanech a zpět. Po dohodě s jednotlivými dopravci i dopravu ve směru trasy jednotlivých autobusů, to již za mírný poplatek. Klub na svém setkání rád přivítá i ostatní neklubové autobusy. Náš sraz není nijak limitován, nevybíráme žádné vstupné či startovné. Jedinou podmínkou účasti je dodržení klubových pořadatelských pravidel mj. společného přesunu kolony do areálu, muzea i zpět z důvodu garance bezpečnosti akce VHÚ Praha, a dodržení data výroby autobusu. Autobusům novějším typu ŠD 11 není sraz z organizačních důvodů určen. Každý účastník srazu jede na vlastní náklady a nebezpečí!

Vojenské technické muzeum Lešany – více informací ZDE

KČHA-RTO Klub

Berounská 349 360 14 Liberec XII, www.rto-bus.cz rtobus@seznam.cz RTO KLUB Lešany 2014 9

Lešany 2014, foto: Zdeněk Nesveda

LOGO_RTO_KLUB OK   dekra_skola MM mm

Komentáře uzavřeny.