cz  Czech      uk  EN

Přátelské setkání příznivců značky VDL v Modřicích

Oficiální distributor autobusů značky VDL společnost TRUCK Trade přichystala v úterý 9.11. 2021 akci s názvem Přátelské setkání příznivců značky VDL a den otevřených TRUCK Trade. Zájem dopravců předčil očekávání organizátora a do Modřic, sídla společnosti TRUCK Trade, i přes prováděné kontroly bezinfekčnosti a nutnosti dodržovat protiepidemická opatření, zavítalo vyšší než očekávané množství návštěvníků. K vidění s možností si ho vyzkoušet byl předváděcí model dvounápravového zájezdového autobusu VDL Futura FHD2 129/450, k dispozici byly také třínápravový FHD2 139/460 a vlajková loď společnosti – luxusní patrový autokar VDL Futura FDD 141/510, ten je svojí koncepcí a uspořádáním považovaný za jeden z nejlepších evropských patrových autokarů. Návštěvníci měli také možnost se na živo seznámit s nejnovější modelovou řadou tahačů DAF XF, XG a XG.

Naším průvodcem na akci byl manažer prodeje autobusů VDL pro Českou republiku a Slovensko Mgr. Vojtěch Vávrů (foto: Zdeněk Nesveda)

Nejrozšířenější model VDL Futura FHD2 129/450 byl k dispozici návštěvníkům ke zkušebním jízdám (foto: Zdeněk Nesveda)
Zezadu, nepřehlédnutelný, designově nápadný model VDL Futura FHD2 129/450 byl k dispozici návštěvníkům ke zkušebním jízdám (foto: Zdeněk Nesveda)
Luxusní patrový autokar VDL Futura FDD 141/510 na volné ploše představila znojemská dopravní společnost ABC Bus (foto: Zdeněk Nesveda)
VDL Futura FDD 141/510 svojí koncepcí a uspořádáním považovaný za jeden z nejlepších evropských patrových autokarů (foto: Zdeněk Nesveda)
VDL Futura FDD 141/510 , ergonomicky, přehledně výborně navržené pracoviště řidiče (foto: Zdeněk Nesveda)
Pohled do interiéru horního patra vybaveného multimediálním zábavním systémem FUNTORO  (foto: Zdeněk Nesveda)
Pohled do přízemí, autokar patří mezi optimálně rozměrově navržené, tím získává maximálně možný komfort pro cestující (foto: Zdeněk Nesveda)
Pohled do interiéru přízemí, který je také vybavený multimediálním zábavním systémem FUNTORO (foto: Zdeněk Nesveda) 
Prezentace firmy Enatruck, unikátní hasicí systémy značky Fogmaker (foto: Zdeněk Nesveda)

Na povedené akci s neobyčejným zájmem návštěvníku se také představily přátelské firmy – X-Tuning, zabývající se laděním chodu motorů, monitoringem pohybu vozidel technologií GPS a kontrolou a čištěním filtrů pevných částic – DPF. Společnost Enatruck předvedla unikátní hasicí systémy značky Fogmaker určené do motorových prostorů autobusů a užitkových vozidel.

Společnost TRUCK Trade se stala oficiálním zastoupením nizozemského výrobce autobusů VDL Bus & Coach pro Českou republiku a pro Slovensko 1. ledna 2021. Stalo se tak po logickém vyústění dlouholeté spolupráce v oblasti servisu. TRUCK Trade v současnosti nabízí komplexní služby pro VDL Bus & Coach, včetně prodeje nových a použitých autobusů, náhradních dílů, záručních oprav, poprodejního servisu, běžných oprav a odstraňování následků havárií.

Centrála společnosti TRUCK Trade a hlavní provozovna se nachází v Modřicích u Brna (foto: Zdeněk Nesveda)

TRUCK Trade

Firma byla založena v roce 1994 a od svého počátku se zabývá prodejem a opravami nákladních vozidel a přípojné techniky, po celou dobu je výhradně v českém vlastnictví. V roce 1999 se stala autorizovaným dealerem nizozemských nákladních vozidel DAF, od roku 2017 pak také české značky nákladních vozidel TATRA a v roce 2021 získala výhradní zastoupení nizozemského výrobce autobusů VDL Bus & Coach. Centrála společnosti a hlavní provozovna se nachází v Modřicích u Brna, další provozovny jsou v Brně – Slatině, Olomouci, Otrokovicích a Paskově. Celkem společnost zaměstnává více než 200 pracovníků.

Zdeněk Nesveda – BusPress

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.