cz  Czech      uk  EN

Pozvánka na největší autobusovou událost na světě, veletrh Busworld Europe

Veletrh Busworld Europe se poprvé uskutečnil v roce 1971 a do roku 2017 se konal každé dva roky v malém městě Kortrijk v Belgii. Od roku 2019 se bude Busworld Europe odehrávat v Bruselu, hlavním městě Belgie. Přestěhováním chce organizátor zajistit další udržitelný růst, pokud jde o vystavovatele i návštěvníky. Busworld, jubilejní 25. ročník je za dveřmi, uskuteční se od 18. do 23. října 2019.

S více než 48 lety zkušeností je Busworld nejstarší a nejznámější výstavou autobusů a autokarů na světě. V roce 2001 začal výrazně rozšiřovat další aktivity, po celém světě pořádá výstavy a semináře pod značkou Busworld,  na dalších šesti místech vedle Busworld Europe, také v Turecku, Indii, Latinské Americe, Rusku, jihovýchodní Asii a střední Asii.

Letos Busworld Europe oslaví své 25. výročí na novém místě. Kupte si lístky nyní online a připravte se na největší a nejočekávanější, největší autobusovou a autokarovou show na světě!

Český autobusový zpravodaj BusPress je deset let mediálním partnerem veletrhu Busworld, který byl zároveň také inspirací pro vznik veletrhu Czechbus v Praze, na kterém se BusPress autorsky významně podílel.  

Zdeněk Nesveda

zdroj: Busworld

.

BUSWORLD 2019

.

BUSWORLD 2019

 

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.