cz  Czech      uk  EN

Plzeňská karta má platnost nyní také v zahraničí

 Plzeňská Karta OK
Bonusový program Plzeňské karty poprvé v zahraničí a přesto na dosah. Nyní mohou držitelé Plzeňské karty čerpat výhody i za hranicemi České republiky, konkrétně v Areálu Glasberg u města Zwiesel (Svobodný stát Bavorsko, SRN). Lyžařský a sportovní areál nabízí řadu atraktivních programů a akcí po celý rok. Držitelé Plzeňské karty zde mohou čerpat 10% slevu na všechny nabízené služby, v případě registrace k odběru novinek v podobě newsletteru je sleva dokonce 15%.

„S ohledem na turistickou atraktivitu obou stran Šumavy, míněno na české i německé, máme za to, že tento krok bude pro Plzeňskou kartu, respektive Bonusový program s ní spojený, tím správným,“ říká Michal Kraus, předseda představenstva PMDP a dodává: „Jižní Čechy i Šumava nabízejí mnoho zajímavých cílů a míst, kam míří nemálo turistů z Plzeňského kraje a my bychom v budoucnu rádi rozšířili počet partnerů i v této oblasti.“

Michal Kraus

Michal Kraus, předseda představenstva PMDP

Bonusový program Plzeňské karty má již několik desítek partnerů a držitelům Plzeňské karty nabízí slevy a jiné výhody pro nákupy, cestování, zábavu a jiné služby.

Městečko Zwiesel je vzdáleno zhruba 16 km od hranic a je častým cílem nejen pro turisty, ale místem rodinných nákupů. Lyžařský terén je vhodný především pro děti a začínající lyžaře.

Areál Glasberg u města Zwiesel

 

PMDP OK

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.