cz  Czech      uk  EN

Plzeň bude hostit mezinárodní konferenci o městské dopravě

Chytrá Doprava4jpg

V Plzni se uskuteční již 3. ročník mezinárodní konference, která se věnuje tématům souvisejícím s městskou veřejnou dopravou. Konference je tradičně určena zejména tuzemským i zahraničním zástupcům dopravních podniků, státní správy i místní samosprávy, dodavatelům a odborníkům z oblasti veřejné dopravy i jejím fanouškům.

Místo konání 3. ročníku mezinárodní konference Parkhotel Plzeň 21. – 22. 4. 2015

Více informací na: WWW.CHYTRA A ZDRAVA DOPRAVA.CZ

Chytrá Doprava3jpg

Na 3. ročník přijali mimo jiné pozvání Martin Howell, ředitel globální komunikace společnosti Cubic, profesor Gerd-Axel Ahrens z Technické univerzity v Drážďanech, Catherine Kargas, víceprezidentka společnosti Marcon v Kanadě, Pierre Bourbonnière, ředitel marketingu ve společnosti STM (Montreal) a další vzácní hosté.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ ZDE

PROGRAM KONFERENCE ZDE

Chytrá Doprava1jpg

V rámci druhého ročníku byla opět překonána hranice 300 účastníků, kteří přijeli nejen z různých koutů Evropy (Velká Británie, Španělsko, Rakousko a další), ale i Spojených států a Kanady. U řečnického pultu se vystřídalo 27 přednášejících, z toho 14 zahraničních. Pro třetí ročník jsme zúžili okruhy témat ze čtyř na tři a věříme, že budou pro účastníky zajímavé.

Chytrá Doprava
plzenske_mestske_dopravni_podniky_pmdp

 

Komentáře uzavřeny.